Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az Essence...

Mi a véleményetek az Essence for get it! Korrektor hármasáról?

Figyelt kérdés

A Rossmannban szeretném megvenni,de megnézem kinek,hogy vált be.Elsősorban a szem alatti karikák miatt venném meg.

14/L


2012. febr. 14. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jött be. A barna színű nekem nagyon sötét volt, azt sehova sem tudtam használni, a kéket sem, a rózsaszín jó volt a karikákra, de nagyon gyengén fedett.
2012. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem semmi problémám nem volt vele, csak a barna gyorsan elfogyott, a többi meg még tele van.:) A lényeg az, hogy a barnát kell szem alatti karikákra, a rózsaszínt pattanásokra, a zöldet pedig kipirosodásra. Mivel utóbbi két problémával nem küzdök, így nekem nem igazán érte meg az árát, viszont tetszik, hogy ilyen krémes állaga van, és szerintem jól fed (bár az én bőrszínem elég sötét).
2012. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem picit nehéz eldolgozni ezt a szem alatti karikákra, arra jobbnak találom a folyékonyat, bár nekem is ez van,meg egy stickes. :) Már régóta gondolkodok egy folyékonyon, de még nem szereztem be.
2012. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!