Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetettem műkörmöket 17 éves...

Tetettem műkörmöket 17 éves vagyok a szüleim nagyon szigorúak. és nemszóltam nekik és hazaállítottam. Nagyon idegesek rám. Mit tegyek? Leszedetni csak keddentudom. én magam leszedni nem.

Figyelt kérdés
borzasztó szigorúak a szüleim, és most nagyon NAGYON idegesek rám. és egy közel félmilliós utat szerveznek egyedül nekem erre ezt csinálom. mit tegyek hogy megpuhítsam őket?
2009. jún. 3. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

"közel félmilliós utat szerveznek egyedül nekem" --> o.O :O


Húzd meg magad de nagyon...

2009. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Minek rakattál műkarmot, ha tudtad, hogy ezzel kihúzhatod náluk a gyufát? előbb gondolkodni kellett volna, gondolkodni... a korodhoz képest egy meglehetősen ostoba kis liba lehetsz. mivel puhítsd meg őket? ahogy az első írta, húzd meg magad és kezdj el a korodnak megfelelően viselkedni, nem pedig úgy, mint egy 13 éves.
2009. jún. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

reszeld le...

most még kérj bocsánatot stb, menj külföldre, jövőre meg már úgyis azt csinálsz amit akarsz.. 18 évesen... addig csak bírsz várni.

2009. jún. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

De jó neked, mi meg nem tudjuk hogy vegyünk fel hitelt, hogy ne haljunk éhen és vissza tudjuk fizetni az előzőeket...


Nagyon húzd meg magad szerintem is, nem akkora áldozat lemondani ilyen kis dolgokról mint a műköröm ha ilyen jól bánnak veled a szüleid.

Bocs, de ezt simán elrontottad.

2009. jún. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!