Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a tapasztalatok a nyelvpier...

Mi a tapasztalatok a nyelvpiercingről?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék , de kicsit félek attól hogy rosszul szúrják. Mennyi az esély arra hogy rosszul szúrják?

Nektek meddig volt feldagadva?


2012. febr. 15. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha betartod, hogy nem cigizel, nem iszol alkoholost, meg mellőzöd a tejtermékeket, fertőtleníted, akkor 1-2 nap. Jégkockát szoktak még szopogatni, az is segít.

Eddig egyetlen olyanról tudok, akinek "nem vált be", mert szétverte a fogait.

2012. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha hozzáértő csinálja, nem fognak rosszul szúrni

nekem egyáltalán nem volt feldagadva, és 3-4 nap után már nem is fájt, pedig ugyanúgy dohányoztam, meg ittam alkoholt is, viszont tejterméket nem szabad utána 2 hétig

2012. febr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én cigiztem is, alkoholt is ittam, tejterméket is ettem és lám, már vagy 9 éve meg van gond nélkül a pc-m. (igaz a fogaimat én is kicsit lekoptattam vele).
2012. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én sem tartottam be sajno a "szabályokat" és nekem 3szorosára dagadt a nyelvem, komolyan, kilógott a számból, 1 hétig nem bírtam enni, és még be is lázasodtam 2 napra...borzasztó volt!!! De szerintem ha nem cigiztem volna és vigyázok rá nem lett volna baj..de hát ki tudja, minden ember más, nem lehet tudni előre, hogy a te szervezeted hogy fog reagálni. Minden esetre ne félj, menj jó helyre, kérdezz utána, és akkor nem lesz baj! Sok sikert! :)
2012. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos is dohányzom , a szúrás után minimum hány napig ne gyújtsak rá hogy semmi baja ne legyen?
2012. febr. 16. 20:56
 6/11 anonim ***** válasza:
nem kell napokat várni, én rágyújtottam azonnal, amikor kijöttem a szalonból szúrás után, semmi bajod nem lesz tőle
2012. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dimitri 21 válasza:
55%
Hát a feleségem nyelvébe biztosan rakatok majd hehe
2012. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha betartod es nm cigizel iszol alkoolt es szensavas dolgokat akkor hamar begyogyul es nagyon kiraly nekem is vn es 5nap utan mar nagyon jo volt
2012. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem volt. csak a barátnőmmel túl hevesen smároltunk és kitépte. azóta úgy néz ki a nyelvem mint egy kígyóé :/
2012. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Marha jó, én is szerettem... egészen addig amíg borsófőzelék evés közben rá nem haraptam és ketté tört a fogam. :) Azóta inkább mellőzöm. :))
2012. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!