Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az újonnan berakott nyelvpierc...

Az újonnan berakott nyelvpiercingtől kb. meddig lehetek pösze?

Figyelt kérdés

Be van tervezve egy nyelvpiercing de nem bánnám ha suliban nem jönne le egyből hogy van, nem mintha nagy baj lenne csak marhára nincs kedvem a 'jajj mutiiiii' meg hasonló reakciókhoz, meg egyszer úgyis kiderül de jó lenne ha előbb én szoknám meg :D Meg azért pöszéskedni se lenne valami jó :D

Arra gondoltam hogy péntek délután csináltatom meg és hétvégén meg lévén lesz időm sokat ápolgatom(talán kibírom cigi nélkül is), akkor hétfőre már úgy ahogy helyre fog jönni nem?

Köszi a válaszokat!


2012. febr. 18. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez változó. Én pl 2-3 hétig voltam "pösze" tőle. Suliban senkinek nem tűnt fel, pedig szerintem elég feltünő volt a hangomból ítélve.. :)

1-1,5 hét után tudtam vele rendesen enni, de akkor is csak úgy, hogy fájt, de kibírtam és aztán már megszoktam és nem fájt.

2012. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 2-3 napig voltam tőle pösze, kb 4-5 nap után már teljesen fájdalommentesen tudtam enni is. szóval én azt mondom, jó lesz, ha pénteken csináltatod, de mindenki más sebességgel gyógyul
2012. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépen a válaszokat, arról egyébként tudnátok mondani valamit hogy mennyire rejthető el? Mert lehet hogy sikerül szereznem egy munkát (telefonos tehát irodai) és nemtudom hogy mennyire tolerálják az ilyesmit, de feltételezem nem örülnek neki :D
2012. febr. 19. 23:12
 4/4 anonim válasza:

Én 4 nap után már tudtam rendesen beszélni és ki is cseréltem magamnak.Hozzáteszem ahogy eljöttem a piercingesemtől rögtön rágyújtottam és nem lett semmi bajom tőle.Ha biztosra akarsz menni akkor a cserét bízd a piercingesedre.De ha úgy érzed, hogy már nem fáj és nem érzékeny akkor nyugodtan rakhatsz bele másikat magadnak.

Elrejteni nagyon nem tudod.Nekem például egyáltalán nem látszik.Csak amikor nevetek.De a páromnak akkor is ha beszél.Egyébként nagyon jó dolog szerintem!:)

2012. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!