Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintem szép arcom van, nem...

Szerintem szép arcom van, nem pattanásos csaj kicsit szeplős. Azért még kellene alapozót használnom? (a tus, szempillaspirál mellé) hogy jobban nézzen ki?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szeplőket úgysem tudod rendesen eltakarni, namegaztán felesleges is. Ez hozzád tartozik, nem pedig egy szépséghiba, mint mondjuk egy bibircsók.
2012. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Jaj, ne! Tudod te, hogy annak, aki szeret, milyen gyönyörűek tudnak lenni a szeplőid? El ne tüntesd őket!


Pedro

2012. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem nem, örülj neki hogy ilyen jó bőröd van:)
2012. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem is szép a bőröm. Nem is használok alapozót, csak esetleg menzesz előtt ha előjön pár patti rajta.
2012. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az álladra és a homlokodra! Nyugodtan használj SZELÍDEN narancs szemfestéket ha akarsz, és valami színtelen szájfényt! Van szexepiled!
2012. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!