Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a tetoválás...

Bitangjó kérdése:

Mi a véleményetek a tetoválás stílisok keveréséről? (többi lent)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi h érdemes-e keverni több stílust akár a test külömböző, akár azonos részein? Nem néz-e ki furán pl egy japán minta mellett egy hawwaii? Konkrétan a bal alsó lábszáramra szeretnék kívülre egy Koi-t, belülre egy sárkányt és ha esetleg a vádlimon nagy lenne a hézag a 2 állat között akkor egy ilyet csináltassak-e még közéjük: [link]
2012. febr. 20. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem ez így nagyon össze-vissza
2012. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint hogy össze vissza? Nem érted mit szeretnék, vagy h sok együtt az egész?
2012. febr. 20. 22:48
 3/7 A kérdező kommentje:

Na sikerült talánom egy példát az elképzelésemre :D

Adott a minta (csak koi-sárkány párosítással):

[link]

Ha felrakjuk előről kb 2 oldalt lesz a 2 állat, egyik kívül másik beül:

[link]

Hátul a vádlin pedig marad egy üres rész amit betöltenénk a hawaii virággal mint itt a szívvel:

[link]

2012. febr. 20. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:
jó is sülhet ki a dologból, de csak akkor ha olyan minőségű tetkókat csináltatsz, és itt most nem azokra a képekre gondolok amiket linkeltél, mert azok borzalmasak....de gondolom, csak példának linkelted, de igen furán is nézhet ki, de ez sok mindenen múlik....
2012. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze minőségi tetoválást szeretnék. Egyszer már beleestem abba a hibába h "Ó a haver is megcsinálja olyanra csak olcsóbban". De nem értem miért borzalmasak a képek amiket linkeltem. Az biztos h a pénz nem számít majd a tetoválásomnál. Inkább legyen minőségi munka mint olcsó. Közben éjszaka megálmodtam h a virág lehet h nem is lesz benne, vagy csak kisebb lesz mint először gondoltam :)
2012. febr. 21. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:

képeket úgy gondoltam "borzalmasnak", hogy a tetoválások amik vannak rajtuk kivitelezés terén.

és arra nem gondoltál, hogy esetleg egy olyan mintát "terveztetsz" valakivel, akár a tetováloval, akár mással, ami rád jellemző és ezek az ábrák is benne vannak?

mert annak több jelentése lenne, rád lenne jellemző és olyan nem lenne senkinek :P

2012. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem. Gondoltam rá, de gondolom az egy kis plusz költség lenne (nem mintha számítana) és igazából van saját elképzelésem is, amiket letöltöttem képeket azokat inkább csak iránymutatásnak szánom. Nem szivesen másolnám senkiéről, azért csak jobb ha egyedi a minta. A koi se olyan átlagos sztm: [link]

Asszem van egy ismerősöm aki jól rajzol, majd megpróbálok beszélni vele.

2012. febr. 21. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!