Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok venni Szegeden...

Hol tudok venni Szegeden Fleur de Santé termékeket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy interneten lehet rendelni, és ez egy pesti cég, de anno. én kaptam egy Fleur de Santé parfümöt, név szerint L Pour Elle parfümöt, amit nem az interneten vettek, hanem Szegeden, de már nem emlékszik, hogy hol vette az illető, akitől kaptam. Van Szegeden is olyan kis üzlet, ami ilyen termékekkel foglalkozik, mint pl. az Avon és Oriflame kis üzletek is vannak?

2012. febr. 21. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tudok egy avonos kisüzletet, a Mikszáth utcán, a Kerek Perec körül van :) És régebben a Mix Üzletházban is voltak avon termékek, lehet most is van. Ez is ugyan abban az utcában van, csak a másik oldalban.
2012. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, AVON-osat én is tudok, de nekem Fleur de Santé kellene, ami olyan cég, mint az AVON. :)
2012. febr. 23. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudok Szegeden! Rendelj internetől!

[link]

2012. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
douglasban kérdeztem én is oriflamet, azt mondták azt csak katalógusból tudok venni. és így is van sajnos, én internetről rendeltem (vatera) oriflame terméket.
2012. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szegeden van kis üzlet ami Oriflame-es. Ha jól emlékszem, a Mikszáth Kálmán utcában is.
2012. márc. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!