Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Divat még a sminktetoválás...

Divat még a sminktetoválás szemen? 25 éves vagyok és szinte mindig tussal kihuzom ilyen kis szolid cicásra de régota gondolkodom a tetováláson!

Figyelt kérdés
csak van aki aztmondja hogy öregitene meg hogy ez már ciki...

2012. febr. 24. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem is elég gáz dolog, de te tudod.

Azért egy jóérzésű ember nem feltétlen örül, hogyha az asszonyka mellette már kapásból totál sminkelve kel. Meg sose látja az "igazi" arcát.

Ráadásul ha valami más sminkhez van kedved, elég körülményes megoldani. Szerintem inkább áldozd rá azt a két percet naponta, jobb az úgy. :)

2012. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idő múlásával változik az arcod kontúrja.Máshova kerülnek a vonásaid de a tetkó fixen ott marad.Idővel az egész mű lesz és groteszk.
2012. febr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már nem is divat...
2012. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem, mégis vannak, akik még mindig csináltatják. Utána kva nehéz megszabadulni tőle.
2015. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!