Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jobb minőségű, de...

Milyen jobb minőségű, de olcsóbb szemhéjalapozót, és szemceruzát vegyek?

Figyelt kérdés
Csak a ceruzával tudok normális vonalat húzni, az ilyen-olyan tusokkal nem. Elég gagyi szemceruzám van, lehet hogy azért is szokott mindig elkenődni, lefolyni. Szeretnék valami jobbat beszerezni, ami nem túl drága, és vízálló. Na meg egy jó kis szemhéjalapozót. Mit ajánlotok? MAC kozmetikumokat nem tudok beszerezni, úgyhogy ez kilőve. :) Képet is linkelhettek! Köszönöm.

2012. febr. 24. 12:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja meg annyit még, hogy volt catrice szemcerkám, de az nagyon nem volt jó. Ugyan úgy lefolyt, mint az olcsóbb.
2012. febr. 24. 12:15
 2/3 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszett bourjoas-tól a smokey eyes szemceruza. Csupán 750 Ft volt még nyáron amikor vettem és még mindig azt használom. Bár ha szép tartós vonalat akarsz akkor ajánlom hogy tanuld meg a tus használatát. Nem nehéz egyébként, csak próbálgatni kell. Nekem csak úgy ment hogy nyitva hagytam a szemem amikor húztam és kitámasztottam a könyökömet hogy ne remegjen a kezem.

Egyébként a vatera.hu oldalon vannak MAC-es sminkek nagyon olcsón. Vettem már onnan és nagyon tetszett :)

2012. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát mindenféle tussal próbálkoztam, kemény végűvel, filcessel, ecsetessel, de egyikkel sem sikerült. És a vaterán lévők nem hamisítottak? Nem biztos hogy mernék onnan rendelni.
2012. febr. 24. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!