Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercing csináltatása...

Clariss kérdése:

Nyelv piercing csináltatása fájdalmas? Valamilyen dolgokban hátráltat akár mikor is?

Figyelt kérdés

14/L vagyok , nyáron leszek 15 és szeretnék nyelv piercinget csináltatni. Nagyon fáj ? Kb mennyibe kerül összvissz ? Evésben vagy bármiben esetleg (viccen kívül xd )smárolás vagy valami ilyesmi ?

nehéz kicserélni?


2012. febr. 26. 01:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem, nem fáj nagyon, ugyanis érzéstelenítik, csak kis szúrást (csípést) fogsz érezni, nem halt még bele senki.

Mennyibe kerül? Általában 4-5 ezer, ékszerrel együtt!

Az első pár napban felfog dagadni a nyelved, akkor kedved sem lesz enni, tejterméket véletlen se fogyassz, és ne dohányozz!

Csókolózásban állítólag még jól is jöhet, ugyanis izgató hatása van, de ugyanez igaz az orális szexre is.

Nem, nem nehéz kicserélni, de ha annyira nem tudod, akkor miután begyógyult, elmész a piercingesedhez, kicserélteted vele és megkéred, mutassa meg hogyan kell, hogy máskor Te is kitudd!

2012. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én nem ajánlom mert nehezen fogsz tudni beszélni majd, és nemtom a szüleid mit gondolnak a piercinges ötletedről? én a helyedben nem tenném mert akadályoz egy kicsit a : beszédben, néha evésben, és akkor ha van fogszabályzód!
2012. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nagyon megnehezíti a beszédet ?

egyenlőre nem nagyon tetszik nekik az ötlet mert állítólag az van hogyha félrelövik meg is fulladhatok...

2012. febr. 26. 17:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Eleve szúrják, ott kezdődik. A másik dolog, hogy a piercinges megnézi hol futnak az erek, és vélhetően azt nem döfi ketté!

Az első 2-3 napban nagyon meglesz dagadva, szóval igen, nehezen fogsz tudni beszélni.

2012. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak van piercing-je ? Mert nekem van fél éve és az ég világon semmiben nem hátráltat. A beszédben meg főleg nem. Kaja közben sem ragad rá semmi. Az első egy hét kellemetlen, de most már észre se veszem, hogy ott van a nyelvemben. Úgyhogy semmi bajod nem lesz, ha megcsináltatod.
2012. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2012. febr. 27. 15:20
 7/11 anonim ***** válasza:

igen van...

2.valaszolo vok

2012. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én tegnap szúrattam :D

Nekem csak egy minimálisan dagadt be a nyelvem :D

Evésbe a hosszú szárú még elég zavaró még nem szoksz hozzá mert folyton ráharapsz majd stb. xD

2012. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ja és még az hogy nem mindig érzéstelenítik...nekem nem érzéstelenítették...és nagy részben nem fogják...
2012. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok :) 15éves leszek. Nyelv pc-t szeretnék csináltatni de nagyon parok:/ nem szoktam a tűtől elájulni meg semmi .. :S de nagyon félek:/ de viszont nagyon szeretnék:/ mittegyek?
2013. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!