Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülporc lövés vagy szúrás?

Fülporc lövés vagy szúrás?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy ha lövetjük, akkor könnyen megsérülhet a porc. Szerintetek lövetni vagy szúratni érdemesebb?
2012. febr. 27. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szúratni!!
2012. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

A szúrással utána kevésbé gyullad be, viszont jobban fáj és drágább.

Nekem lőtték a fülporcomat és az orromat is, utána eléggé begyulladt, viszont akkor nem fájt. Viszont alá kellett írnom hogy szétrobbantják a porcot és ez okozhat szövődményeket. (ha nem vagy 18 akkor azt hiszem nagykorúnak kell, nekem tesóm firkantotta alá)

2012. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ment a hasznos! :)
2012. febr. 27. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Igazi piercinges nem lövöldözik, azt csak a kontárok szoktak.
2012. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Szúrást ajánlom, gyorsabban gyógyul, kevésbé sérül a porc!
2012. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
nekem tegnap lottek, nem is ereztem, most sem faj...:D utogetem sem:d
2013. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
30%

A mai gépek már igazából szúrják, én pont ma lövettem, mindenképpen lövesd, alig éreztem valamit és nem fáj vészesen, kellemetlen, mert én 5 percenként beleakarod :DDD de amúgy érezni se érzem ha nem érek hozzá :)


amúgy nekem ezt írták arra, hogy a lövéssel jobban roncsolódik-e a porc mikor megkérdeztem:


"Ez nagy butaság nem tudom kitől hallottad. A lövéssel egyetlen egyszer van érintkezés a porccal. A szúrásnál: 1x átszúrja valamilyen érzéstelenítővel ,ha voltál már fogászaton akkor tudod,h milyen amikor múlik a zsibbadás és érzed a fájdalmat. 2x kihúzzák a branült amivel átszúrnak,3x bedugják az ékszert,Ez által 3x sérül a szövet az adott felületen. A lövés nem véletlen fájdalom mentes és nem kell semmi érzéstelenítő hozzá. 8 hét a porc gyógyulási ideje csak 2 héttel több minrt a sima fül részen. Akkor gyógyul hamar ,ha megfelelően van utókezelve. Én garanciát vállalok a munkámért és nikkel mentes ékszereket, titánokat használok. 18 éve dolgozom ebben a szakmában."

2013. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
85%
Borzasztó, hogy mi folyik itt!Édeseim...Tudjátok, hogy egy hozzáértő kéz mennyivel hasznosabb egy kb. beállított géphez képest?Lehet, hogy a cimpánál mindegy, hogy hova lövik a husiba a dolgokat, de a porcnál egyáltalán nem az!Kicsit rövidebb idő, kevesebb fájdalommal, de könyörgöm, amilyen erővel, sebességel belövősik az Ekazer, úgy pjusztíthat el minden porcot maga körül. Lehet, hogy vannak szerencsesek, de nem véletlenül csak szakértő szúr a nagy többségnek!
2014. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Ma szurattam ;) A loves roncsolja a szoveteket. Alig ereztem valamit ...bar most kicsit eg . + nemszabad hozzanyulni mert akkor begyulladhat. Csak fultisztitoval tisztogatni. En meg garanciat is kaptam 2500 ft volt az ekszer 500 ft a szuras :)
2014. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tok mindegy,hogy szúrják vagy lövik. Ha nem birja a füled,akkor nem fogod tudni elviselni. En 6 honapja szurattam,es nem gyógyult be,ezert kivettem.
2015. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!