Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szép az ha valakinek világosba...

Szép az ha valakinek világosbarna haja van és fekete szemöldöke?

Figyelt kérdés
mert gondolkozom hogy befestetem feketére a szemöldökömet hátha így szebb lesz tőle az arcom vonala és a szemem tekintete
2009. jún. 7. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon elütne a hajad színétől, de ahogy gondolod...
2009. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz...
2009. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem hagyd úgy ahogy vaN.Leaglább természetes a kisugárzásamondjuk tudom,hogy mostánába ez nem nagyon természetes.:D ezt jól megmondtam na a lényeg szerintem hagyd.De a Te döntésed.
2009. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha vékonyra ki van szedve a szemöldököd akkor jó a fekete, ha vastagabb akkor az nem szép a világos hajhoz.
2009. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Világos hajhoz fekete szemöldök ronda és igénytelen.
2009. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én láttam már olyat, akinek szőke haja van a szemöldöke pedig szinte fekete. És jól nézett ki. Attól is függ milyen az adott személy arca. Van akinek jól áll, van akinek nem.


Először szerintem rajzold át szemöldökceruzával és szokd kicsit.

Ha nem áll jól akkor ne festesd be.

2009. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
NEM!
2009. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik az ilyen összeállítás. És a nagyon vékonyra szedett szemöldök sem.

Szerintem esetleg kozmetikussal befestetheted egy közepes (a hajszínedtől 1-2 árnyalattal sötétebb) barnára. Emellett hagyd meg a szmöldököd eredeti ívét (szóval tényleg csak a fölösleges szálakat szedesd ki). Így tuti, hogy kifejező tekinteted lesz!

2009. jún. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Kiszel Tünde xDDDD

am sztemis 1-2 árnyalattal sötétebbre festesd be :D

2009. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat végülis kipróbáltam a szemcerkával való besötétítést és nem volt valami jó...azt hiszem maradok annál amit a természet megadott nekem!

köszönöm a sok sok választ nagyon rendesek vagytok!:)

2009. jún. 8. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!