Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen parfümöt vegyek? 16/F

Milyen parfümöt vegyek? 16/F

Figyelt kérdés

Nincs pénzem eredetire.

Valami édes de nem olyan erős

vagy amire ti is nagyon buktok


2012. febr. 29. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami nekedis bejön:D pl bemész DM be ott van nagyon sokféle,olcsóbb is:) L/14
2012. febr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp olyat, ami neked is tetszik, mivel neked kell majd szagolnod rajta ugye :D

meg hát jobban bejön olyan dumával odaadni a löttyöt, hogy "azért ezt választottam, mert nagyon tetszett", mint azzal, hogy "tessék, baby, trágyalé"

2012. febr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
[link] ez a kedvencem. ennél jobbat még nem éreztem férfin. igaz hogy nagyon drága, de ha nem eredetit veszel akkor elérhető az ára. (:
2012. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem is volt Poco Rabbane one Million om.

Am Vettem Egy Armani Black Code ot meg egy Laura Biagiotti Roma Uomo For Men-t

2012. márc. 2. 17:35
 5/6 anonim válasza:
tesómnak pont ezek vannak. jó lehet az ízlésed :P
2012. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 laci911 ***** válasza:
a laura b az nagyon öreges mert illatosítót használnak és a bezonit benzonát féle puderes illatok csak alkalomra vagy 50 fölöttinek jó nos az armani code az tucat sok az ára 1 million az a régi 90 - éveket tükrözi mint a versace versus umo én el kerülném a rózsás illatokat ha nem akarod hogy kicsit melegnek nézzenek ha jó és fiatalosat szeretnél akkor dolce g one men vagy thiery miguel a men esetleg [link] vagy [link] na ezek nagyon ütősek mivel én is meg ilyet szeretnék meg elég sok időt áldoztam ezért a megfelelő illatok felkutatásért de ha igazából fel szeretnéd kelteni egy szép nő figyelmét elég ha valami kedveset mondasz neki de lehet ,hogy már meg változott a fiatalok gondolkodása
2012. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!