Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet szegecseket venni...

Hol lehet szegecseket venni Budapesten?

Figyelt kérdés

Olyan szegecsekre gondolok, amiknek a hátulján két tüske van és miután átszúrtad vele a ruhát, be kell hajtani. Itt egy kép róla: [link]

Hol lehet ilyet kapni Budapesten?



2012. febr. 29. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
nézd meg valami hobbi, rock vagy punk boltban. esetleg valami gyöngyösnél, de ott kevésbé lenne szerintem. amúgy ha veszel olyan övet, amin ilyenek vannak, akkor az is ugyan úgy jó. csak több vele a cécó. de ha egyszer annyira kell, akkor az is megteszi. :)
2012. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Röltext esetleg, de asszem a Headbangerben is lehet venni szegecset de azok átütősek nem hajlítósak... ha más nem veszel egy olcsó szegecses övet, és lekapkodod a szegecseket róla.... én már csináltam ilyet :D
2012. márc. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!