Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek a LILA kifejezette...

Szerintetek a LILA kifejezetten "női" szín?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Én női színnek látom, ahogy a rózsaszínt is. Szerintem ezeket akármennyire nyomatják manapság a fiúk ez(eke)t, attól még nem lesz(nek) uniszex szín(ek).
2012. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem mondanám, hogy kifejezetten női, de inkább női, mint uniszex...
2012. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem, de inkább női, ez csak megszokás, ha ezen túl tudok lépni, akkor tetszik pasin is
2012. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sok fiún láttam lilát és borzalmas ,hányingerkeltő.. :SS a lila a kedvenc színem és elég ház ,hogy hamarosan a ,,fiúk színe" lesz.
2012. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy egy pasi miért ne vehetne fel lilát, és miért nem öltözködhetne színesen? ennyi erővel akkor mi meg kéket meg zöldet nem hordhatunk? ez akkora baromság...
2012. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem unisex szín.

Van olyan fiú akinek kifejezetten jól is áll.

2012. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is inkább nőies szín, a 2. legnőcisebb a pink után...
2012. márc. 5. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább nőies, mint férfias, de ettől függetlenül szerintem egyáltalán nem gáz egy férfin se a lila szín. De amúgy függ az árnyalatától is valamennyire. Pirosat is hordanak pasik, szerintem az se gáz. Amit szerintem nem kéne nekik az a rózsaszín...


28/N

2012. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a kielégítetlen nők színe :D
2012. márc. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én imádom a lilát : ) és női színnek tekintem, egy pasin b uzisan áll, a rózsaszín után!
2012. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!