Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Holnap nyelvpiercinget csinált...

Holnap nyelvpiercinget csináltatok. Adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés

Tudom,google a barátom,és abszolút nem olyan kérdést szeretnék feltenni, amit itt 600szor láttam,és rákereshetek a pc-s oldalakon...:)


Az egyetlen dolog,amitől félek ezzel kapcsolatban,az a fogkopás.

A bal első fogamból 10 éve kb letört egy darab,ez porcelánnal van pótolva, tudom,h (nyilván) sérülékenyebb,mint a csont.

De igazából ha van az embernek nyelvpiercingje akkor "kötelezően" úgy játszik vele,hogy az rongálja a fogait?

Önkéntelenül jön az a rágcsálás?

Vagy emberfüggő és meg lehet állni?

Nyilván tapasztalat kellene,meg az,hogy próbáljam meg...de hátha van még rajtam kívül valaki,aki így gondolta,aztán meg tudta állni,vagy sem

Előre is köszi:)


2012. márc. 5. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
hát, nekem még csak fél éve van, de barátomnak több éve, és ő nem tapasztalt fogkopást. mondjuk attól függ hogy álmodban mennyire mozgatod, kocogtatod. az elején szerintem mindenképpen fogod, aztán ha megszokod már észre se veszed hogy ott van. szúrásról csak annyit, hogy nekem nagyon fájt, utána 3napig mégjobban, kb csak levest tudtam enni, bedagadt, és pösze voltam. utána minden rendbejött, és imádom :)
2012. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekemis van letört fogam de köze nincs a nyelv piercingemhez:) Vegyél majd rá műanyag fejeket, ne aggódj nem harapod át nekem a jelenlegi műanyag jing-jang os bogyóim már 1 éve bent vannak nem esnek le stb.. Jah és készülj fel hogy enni nem fogsz tudni, én beültem mekibe aznap salátára(utálom a salit) és 1 óráig ettem kis eredménnyel:)) fűszereket kerüld mert rohadtul tud csípni és vegyél öblögetőt!! gyógyszertárba lehet kapni nagyon jó!

ui: 3 éve van nyelv pc-em és mindennap játszok vele:)

2012. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ó,köszönöm,most kicsit megnyugodtam:))

mert igazából 10ből 2nek volt rossz tapasztalata ,és ez jobban megragadt az agyamban,mint a másik 8,akinek semmi baja nem volt...:)


a kajálással nem lesz gond,már beterveztem a zacskósleveseket, főzelékeket berendeltem a barátomtól,úgyhogy valahogy túlélem:))

2012. márc. 5. 22:53
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ribanc.

19/f

2012. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
azért ribanc mert nyelvpiercingje van? te mekkora egy begyöpösödött aberrált barom lehetsz akkor.. végülis életkorod árulkodik az agyi szintedről, csak így tovább megélhetsz belőle..
2012. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem én vagyok begyöpösödött, a társadalom túl liberális.

19/f

2012. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
a válasz nulla százalékban hasznosnak tűnik.*taps*
2012. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Az csak annyit bizonyít, hogy igazam van. ;D

19/f

2012. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az azt bizonyítja, hogy itt te vagy az egyetlen retardált.
2012. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is van a nyelvembe pc 2 db és imádom a fogaimnak semmi baja :) játszani amugy nem szoktam vele söt néha el is felejtem hogy van ! :) 20/L
2012. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!