Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak piercinggel, kapcsolatban...

Ajak piercinggel, kapcsolatban mik az alap tudni valók, amit jó ha tud az ember mielőtt szuratna?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első piercingem és még úgy érzem, hogy keveset tudok. Persze utána néztem a neten, de vannak dolgok amiben nem vok biztos és amiket nem értek.
2012. márc. 6. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is a szúrásnál a végleges ékszernél kicsit hosszabbat kell betenni (általában ez 10 mm hosszt foglal magába), hogy az ékszerre a gyógyulási idő alatt nehogy ránőjön, rádagadjon a bőr. Az ékszert a gyógyulási idő alatt ezért feltétlen mozgasd!

A hosszabb szár végett eleinte hozzá-hozzá kocoghat a fogadhoz az ékszer, ne aggódj, a gyógyulási folyamat végeztével kicserélheted rövidebbre, esetleg szilikonszárra! Kezdőékszernek javaslom a sima talpas ékszert, gyorsabban fog gyógyulni a szád, de utána beletehetsz akár golyózáras karikát, szegmens záras karikát, pálcazáras karikát, patkót is.

2012. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sokat segítettél!
2012. márc. 6. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg mást még akarsz tudni? Kezelés, ékszer behelyezésének menete?

Amit még kifelejtettem: első 3-4 napban tejtermékeket mellőzd!

2012. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kezelés menetére vagyok még kiváncsi, és arra, hogy amikor szúrják, és ha én akarom akor egyből patkó pc-t raknak be vagy nem?
2012. márc. 6. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

P*csa.

19/f

2012. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oszt meg mégis miért??????
2012. márc. 6. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet elvileg patkót is tetetni szúrásnál, de abból is nagyobbat kell akkor, és nem a legesztétikusabb látvány, ha messze kilóg a szádból... de szerintem inkább bírd ki talpas piercinggel azt az 1 hetet, ugyanis azzal gyorsabban gyógyul. Kezelés? Kívül valamilyen gyulladáscsökkentő spray, krém (alkoholt ne!) belsőleg Phlogosollal öblögethetsz!
2012. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettél:D
2012. márc. 6. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!