Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3D-s műszempillával mik a...

3D-s műszempillával mik a tapasztalataitok? Körülbelül milyen árban csinálják Budapesten? És terhesség alatt is rakattatok fel? Nem tartalmaz káros anyagokat a babára nézve?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Férfiből vagyok, úgyhogy nem vagyok a témában otthon, de...

De milyen legyen egy műszempilla, ha nem 3D-s? 2D-s műszempillát én csak rajzon tudok elképzelni.

Meg mi az, hogy a babára nézve? Újszülöttnek akarod felrakatni? :-D

2012. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

valószinüleg azért nevezik 3D-snek mert szó szerint szálanként ragasztják oda:D:D:D a többi szempilla is 3D de azok vagy sorosak vagy tincsesek...nos valoszinü ez a magyarázata:D a babára nézve kétlem, hogy bármi gond lehetne...logikus...sminkeled magad, körmöt festesz, hajat is....esetleg saját magad ragasztasz fel müszempillát...mégis mi köze lenne a babához?:) semmi...

sztem 10ezer ft körül csinálhatják kb:) bár ezt pontosan nem tudom....szép és természetes hatása van...barátnömnek volt....és nagyon természetes volt:)

23L

2012. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Nagykanizsai vagyok szóval az árát nem tudom Pesten.


Nekem is volt,szép volt de engem idegesített és bökött.....:(

2012. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10-20e FT Között van, de 2-3 hetente után kell töltetni kb 5-10e Ft-ért. Szal nem egyszeri, hanem folyamatos kiadás.
2012. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!