Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet sminkkel megoldani,...

Hogy lehet sminkkel megoldani, hogy optikailag kisebbnek tűnjön az orrom?

Figyelt kérdés
Hétvégére szeretnék valami olyan sminket, ami nem túl erős, és az orrom kisebbnek tűnik tőle ... a szememre valami ilyesmit gondoltam : [link] mert ez nem túl erős ...
2012. márc. 8. 13:02
 1/3 anonim válasza:
2012. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát attól függ milyen az orrod:)Széles vagy csak hosszú kiálló?


Amúgy kontúrozással lehet formázni az orrot sőt az egész arcformát is meg lehet kicsit változtatni:)Olvasgass a témában!

A lényeg, hogy többféle színű alapozó és korrektor kell hozzá.

Pl keskenyítani az orrot úgy lehet,ha már a szemöldököd szélétől húzol egy vastag vonalat korrektorral lefelé az orrodig(előtte alapozás!),aztán az orrod közepén pedig picit világosabb alapozóval,vagy korrektorral húzol vonalat...


erre gondolok:

[link]


[link]


De vannak egyéb technikák is.

2012. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
[link] sajnos az orrom ilyen, inkább hosszúnak mondanám, viszont alapozót sosem használtam, inkább púdert... kicsit félek is, hogy ne legyen maszk hatása :D ezért tetszik az a smink, amit a kérdésben linkeltem, mert hasonló a szemem színe is, meg mint mondtam nem túl erős ..
2012. márc. 8. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!