Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozó a jobb- krém...

Milyen alapozó a jobb- krém vagy púder? Ha ki van száradva az arcbőröm, mit tegyek, hogy ne látszódjon, miután felviszem az alapozót? Hogyan tudom megállapítani, hogy milyen alapozó illik az arcbőrömhöz? Köszönöm értékes válaszaitokat!

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha száraz az arcbőröd, akkor nem fénylik, hanem matt és néha húzodik is az arcod..Erre a bőrtípusra (pl essence ami olcsóbb és jó kategoriás) - Folyékony Alapozót ajánlanék,vagy habállagút. De az is lehet hogy kevert a bőröd, ami annyit takar: hogy néhol fénylik (pl orr, t-vonal) néhol meg csupa száraz. Erre is ajánlanám a folyékony alapozót, viszont rá tegyél púdert (ami lemattosítja az arcod, mert sajnos a folyékony alapozó még nem tünteti el a csillogást, fénylést). Én nekem kevert az arcbőröm, én nem használok rá arckrémet..Én néha testápolóval kenem be,vagy niveával kis kézkrémmel. Amig fiatal vagy addig nem gond. :)
2012. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem mindenképp a folyékony, vagy a zsíros alapozó jött be. Száraz a bőröm. Úgy érem el azt, hogy ne látszódjon, hogy sminkelés előtt arcot mosok, ahol nagyon hámlik a bőröm ott ledörzsölöm a felesleget, majd bekenem arckrémmel. Miután a bőröm beszívta az arckrémet nedves alapozószivaccsal "felpacsmagolom" az alapozót, legyen az folyékony, vagy zsíros bázisú. Miután befejeztem az alapozást, kicsit hagyom száradni, és ezután egy ecsettel viszek rá púdert, ami fixálja is és nem fog fényleni a bőröm. Nekem így már nem látszik ha száraz a bőröm, vagy esetleg hámlik is.
2012. márc. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!