Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol kaphatók ilyen színű rúzst?

Hol kaphatók ilyen színű rúzst?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. márc. 12. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Rossman-ban láttam ugyanilyen árnyalatot.Ott próbáltad már?
2012. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

NYC(Rossman): Blue Rose árnyalat, esetleg Blossom


Catrice : Tell me Berry-tail, pinker-bell


MAC: Quick Sizzle, Milan Mode, Lickable, Pink Pigeon, Love Forever,

2012. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Juhh..hujj.. Ez durva villantás Rihanna részéről!:)


Dm-be nincs ilyen színű rúzs?

2012. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
második válaszoló : Pink Pigeon hasonlít rá legjobban képek alapján, mindegyiket bírtam googlbe megnéztem és ezt találtam leginkább hozzá hasonlónak mondhatnám ugyanolyan :)mondjuk két kép amit belinkeltem második képen kicsit lilásnak tűnik ,de szerintem Ping Pigeon szín lesz az, azt esetleg megtudnád mondani MACon belül ez a szín milyen rúzs kollelcióhoz tartozik? és mennyibe kerülhet ?
2012. márc. 12. 23:18
 5/10 A kérdező kommentje:
DMben amúgy nem nagyon láttam még ilyen színűt
2012. márc. 12. 23:23
 6/10 anonim ***** válasza:
a Pink Pigeon az állandó rúzsok közt van, nem kollekcióban. Olyan 4-5 ezer körül van, de azért ez már nem drogériás, hanem high-end termék, a legtöbb profi sminkes is ezt használja :) Egyébként áprilisban lesznek a Galmour napok, lesz a Douglasba is kedvezmény és ott lehet kapni MAC termékeket is :)
2012. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudom ilyen sima dorgériában nem lehet kapni, múltkor egy MAC fix plust vettem, eddig jó, de szeretnék egy ilyen színű rúzst is, mert ez a szín nagyon bejön, Douglasban még nem láttam MACot hanem külön MACos üzleteket
2012. márc. 13. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Az Alee-ban van :)
2012. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*alle
2012. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A második hozzászólótól vagy nem is tudom már hányadiktól kérdezném, hogy a Catrice : Tell me Berry-tail mióta hasonlít ehhez?:)) Nagyon nem az a szín..

[link]

2012. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!