Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnék ilyen szemöldököt...

Hogy tudnék ilyen szemöldököt készíteni?

Figyelt kérdés

[link]

szemceruzával készítik? ötleteket és tanácsokat várok! köszönöm


2012. márc. 13. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez azt hiszem szemöldöktetoválás. Kozmetikusok csinálnak ilyeneket:) Érdeklődj nála;)

2012. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is tetoválva van, viszont te is el tudod készíteni, ha ügyes vagy :)

Vegyél kifejezetten szemöldökceruzát, minden színben van, a szemöldököd színével egyezőt próbálj választani. Célszerű apróbb mozdulatokkal, hasonló kis vonalakat húzni a hegyes ceruzával, mint a szemöldököd.


Van egy más lehetőség is, ami a szemöldök por. Én a port jobban szeretem, de a dúsabb hatás érdekében a ceruzát és a port is használom.

Az ár a nagyon olcsótól, a csillagos égig mehet. Én Essence termékeket használok, olcsók és nekem be is váltak.


[link]

[link]


Ha pedig a formájára gondoltál, akkor kipróbálhatod még a szemöldök sablont, bár ebből nehéz éppen olyat találni ami a szemöldöködre illik. Ehhez a szemöldökápoló készlethez is jár, de nekem pl egyik sem jó. De láttam már különböző sminkes oldalakon is, hogy hirdetik. Tehát utána kell nézni.


Közben kerestem még egy blogot is, ahol talán kicsit részletesebbel elmondja a lány.

[link]


Remélem azért segítettem valamennyit, ha kérdésed van, csak írj :)


19/L

2012. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek, még annyi hogy ilyen szemöldök port hol tudok venni? és körülbelül mennyibe kerül?
2012. márc. 13. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Privátban már válaszoltam, de azért itt is leírom, hátha valakinek segít.

Rossmannban, Dm-ben és Müllerben is kapható az a szemöldökpor, amit én használok. Az Essence állványokon kell keresni, szemöldök ápoló készletként fut.

Ha márkásabbat szeretnél, kereshetek neked, de nekem egyenlőre tökéletesen megfelelt ez :)

Egyébként az Essence azt hiszem mindössze 700 Ft-ért forgalmazza, tehát nagyon jó áron kapható :)

2012. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!