Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerinted szép a gondor...

Szerinted szép a gondor piros, rozsaszín, lila vagy kék haj?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 17:28
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

értem.én maximum a pirossal próbálkoznék,de egy kicsit félnék azért a bohóc-hatástól,ha érted:) (a göndörség miatt),bár Neked annyira nem göndör,inkább hullámos hajad van,az annyira nem lenne bohócos.

de azt gondolom tudod,hogy ha sötétebb a hajad,akkor előtte ki kell szőkíteni,világosítani ha világosabb színt akarsz?

2012. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Janet26 válasza:
szia.én saját tapasztalatból mondom,és tudom is ajánlani, a piros helyett inkább a burgundi vagy rézvöröset...lila helyett pedig a padlizsán lilát.Mindkettő nagyon szép szín,és nekem 65 cm természetes hullámos/göndöres hajam van,és az eredeti nekem is barna színű.Ezekhez a színekhez nem is kell leszívatni,vagy szőkíteni a hajat mert a festék tökéletesen előhozza színt.Én 3 dobozzal szoktam festetni.Remélem tudtam segíteni :)
2012. márc. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a színes haj, bár egyenes hajam van, nem göndör. Viszont nem merném először az egészet befestetni. Színezőhöz mit szólsz? Kipróbálod, lejön 2-3 hónap alatt (vagy kevesebb), és ha nem tetszik, kipróbálsz másik színt, ha meg igen, befestetheted rendes festékkel. Nem is károsítja a hajat.
2012. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
mikor írtam én hogy festékkel akarom?én is ugy gondoltam,hogy eloszor csak szinezovel,a szuleim másképp még nem is igazán engednék.de azért az sem csak 1 napig tart ezért is tettem ki ezt a kérdést.persze ha tetszeni fog nekem akkor szerintem festéket fogok használni
2012. márc. 16. 21:38
 25/39 anonim válasza:
57%
Mivel szerintem a természetesnél nincs szebb, kifejezetten idétlennek tartom az ilyen hajú csajszikat. :-( Aláírás: egy pasi.
2012. márc. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az ilyen színű hajak max egyenes hajnál állnak jól, de ahhoz is elég merésznek kell lenni meg olyan stílusúnak is kell lenned, a ruháknak meg mindennek. Mert ha pl egy tök visszahúzódó lány festi be a haját rózsaszínre, azért az elég fura lenne tekintve, hogy egyáltalán nem illik a viselkedéséhez. Az ilyet merészebb, bátrabb lányok próbálják ki. Habár én sose festeném be a hajam ilyenre, pedig nem vagyok egy csendes típus.
2012. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik a természetellenes haj. Frufruba vagy melírozva talán jó is lehet.

Meg a göndör barna haj szerintem hihetetlenül szép, vagy a göndör szőke. Vagy nem piros, hanem valami szép vöröses nagyon vadító lehet.

Én is akartam vörös hajat, de csak lenő, meg a baj van vele, árt a hajnak. Jobb a természetesség. :)

2012. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
Inkább vicces, a természet ellenes dolgok sose lesznek szépek, inkább "érdekes" lenne a jó szó. "Szép" szerintem egy jól ápolt, archoz illő hosszúságú, természetes színű haj. Ha duci vagy nem javaslom, mert akkor bohócnak néznek, ha csinos vagy, akkor jópofa, mert felhívja rád a figyelmet.
2012. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
62%
Szia kiscsaj :) muszáj hozzászólnom :) az un.hugomnak rózsaszín a haja, olyan élénk magentás mint a Tmobile betűk :D egyébként lehet vasalni is, ha turmalinos kerámialaposat veszel az nem is olyan káros, nem égeti úgy a hajat. de göndören is szép lenne Sztem, nézd meg Rihanna s&m klipjét, milyen fürtös és piros :) Nicki Minajnak is K.vajó a pink haj rövid hosszú sima göndör változatokban is. és KatyPerry kék haja awh *-* én a piros, kék vagy pink színeket ajánlom :) fiatalok vagyunk egyszer élünk próbáldki
2012. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
[link] ez egész stílusos, de ez besütött haj. és nem ugyanaz, mint a göndör. tudom, mert nekem is göndör a hajam. ne merd befesteni, a göndör így is elég vad:D
2012. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!