Mi a különbség? :0

Figyelt kérdés

szemhéjtus és filc között :/ ? mert nem nagyon értem :D

hogyha még kezdő vagyok és már vettem szemceruzát de az nem nagyon jött be és gondoltam veszek tust akkor ez jó?

tesminked.hu/hu/maybelline-smink/158-maybelline-stiletto-szemhejtus.html



2012. márc. 14. 22:08
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és felül szeretném kihúzni:D
2012. márc. 14. 22:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a tus ilyen kis körömlakkszerű tubusban van és ecset a vége. nehéz vele szépen dolgozni, gyakorlat kell hozzá.

A filc meg úgy néz ki mint egy filc, abból viszont minőségit kell venni mert a szar alig fog, meg elkenődik meg minden.

Amíg ceruzával nem tudod szépen kihúzni ne nagyon erősködj tussal xD


A képeden levő az inkább ilyen filcszerű nekem...

Nekem a komolyabb tus itt kezdődik: [link]

2012. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mármint én filcet akarok venni oO csak nem tudtam hogy mi a különbség :0 vagyis akkor amit linkeltem az filc?:d mert úgytudom hogy azzal könnyebb mint ceruzával:D
2012. márc. 14. 23:34
 4/6 anonim ***** válasza:
nekemis ez a bajom,vagyis én nem kezdő vagyok 3 éve használok már tust csak a folyóst nem szeretem, a filceset viszont nagyon de vettem már olcsót essence-be az jó de begyulladt tőle a szemem..odaadtam barátnőmnek hátha neki jó lesz,de neki is begyulladt,érdekes,kiszáradt az egész szemhéjam,mint neki is..aztán vettem egy 2500ft-osat most nem tudom azt hiszem rimmel vagy astor, de az meg alig fog pár használat után,aztán ott van a dm-es She 900 ft az meg ugyanaz,néha fog néha nem..Nekem most a douglas márkájú szemcerka jött be nagyon erős fekete színe van,mindennap kifaragom és szép macskaszemet csinálok vele:) De jó a miss sporty-s szemcerka is :)
2012. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én két szemceruzát vettem 300 forintért eurósba, és kiválóan megállja a helyét :D Ilyen jót még soha nem találtam :DD Amúgy a szemhéjpúdert sokkal jobban szeretem mint a tust. Jobban kitudom élni a sminkelési hajlamaim.
2012. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó csak vigyázz az olcsókkal mert könnyen okoznak gyulladást..amúgy énis használok mellette szemhéjpúdert :)
2012. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!