Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnám elérni, hogy...

Hogy tudnám elérni, hogy halvány-rózsaszín színű legyen az ajkam?

Figyelt kérdés
Szááraz és nagyon piros színű a szám, ha rákenek valami rószaszín izét akkor még rosszabb lesz. Az alapozó rákenése a szárazség miatt nem jó.
2012. márc. 15. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szájfényt ajánlok, de átlátszót. Hidd el, az enyhíti :)
2012. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
átlátszó ? akkor nem lesz ugyanolyan piros ?
2012. márc. 15. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
éjjelre kend be világos rózsaszínű rúzzsal, és föléje valami jó olajos/zsíros dolgot kenj pl. olívaolaj, vazelin
2012. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van az alverdének(ha még találsz, mert nem biztos) egy rosé 30-as számú rúzsa. Szinte rózsaszínes lilás fehéres, nagyon világos, én egyáltalán nem szárítja az ajkakat.(dm-be)

(azért írtam, hogy ha szerencséd van, akkor még találhatsz, mert a mademoiselle kollekció mostanába jár(t) le, de nálunk pl. még indig vannak darabok belőle)

2012. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*én=és
2012. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom. :)
2012. márc. 16. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nude rúzst kenj alapnak, abba ütögess az ujjaddal egy kis pink árnyalatot! Nekem legalábbis ez vált be.
2012. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ütögess ?
2012. márc. 17. 22:01
 9/9 A kérdező kommentje:
értem, bocsánat. :))
2012. márc. 17. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!