Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Színezett hidratáló, vagy...

Színezett hidratáló, vagy alapozó jobb zsíros bőrre? És azokon belül is melyik fajták a jók?

Figyelt kérdés
Az arcom nem pattanásos, ezalatt azt értem, hogy havonta van 1-2... Viszont szörnyen zsíros az arcom, és mitesszeres is. Eddig a Manhattan-nek használtam egy alapozó termékét ami mattító, ezért szebb a bőröm mikor az a fejemen van, mert nem csillog. Ti mit ajánlanátok?
2012. márc. 16. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit késői a válasz, de azért megírom a véleményem, hátha utólag segít neked vagy máson.

Valamivel jobb szerintem a színezett hidratáló, mint az alapozó, én legalábbis már leszoktam róla egy pár hónapja.

Mivel írtad, hogy zsíros a bőröd, így semmiképpen se a Garnier BB krémet válasszad, ami amúgy szerintem egy remek krém.

Ajánlanám neked az Essence színezett hidratálóját a Pure Skin Natural Cover Moisturizer. Ez pattanásos, mitesszeres bőrre van, és mattító hatású. 625 forint a Müllerben. Rossmannban is elvileg lehet kapni, de ott annyira még nem is figyeltem.

Amit erről tudni kell:

"Antibakteriális dearderm komplex. Mitesszerek és pattanások elleni hatás. Egyenletes arcszín. Mattít & olajmentes. A multifunkcionális, fedő hatású hidratálókrém mindent megad a bőrnek, amire csak szüksége van. A clearderm komplexet tartalmazó receptúra csökkenti a miteszereket és a pattanásokat és megelőzi azok újraképződését. Szalicilsav hatóanyagot tartalmaz. Ezzel párhuzamosan intenzíven hidratálja a bőrt. A könnyű krém gyorsan felszívódik és mattítja a bőrt. A világosabb bőrtípussal harmonizáló színárnyalat decensen elfedi az egyenetlenségeket és a bőrnek természetesen szép, egyenletes arcszínt kölcsönöz a pórusok eltömítése nélkül. 3 in 1 hatás. Bőrgyógyászok által igazolt hatékonyság."

Illetve itt is olvashatsz róla:

[link] Remélem tudtam segíteni.

2012. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Jah, és itt elolvashatod mások véleményét is a termékről.

2012. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utólag is nagyon szépen köszönöm! Szerintem bepróbálkozok vele, mert ennyi pénzért ha beválna, akkor az nagyon remek lenne. Köszönöm még egyszer. :)
2012. júl. 9. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!