Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szavat varratnál a...

Milyen szavat varratnál a nyakadra?

Figyelt kérdés
Egy első tetkón gondolkodom, és tetszik az ötlet h a nyakamra kerüljön egy szó. Eddig ott tartok h Dream. Ti mit ajánlanátok? egy szó, ami sok mindent elárul, vagy hogy is mondjam... jellemez. még a Stronger-ön gondolkodom. 19F
2012. márc. 17. 08:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

crazy girl? mondtam én olyat h lány vagyok? :)

köszönöm egyébként a válaszokat! ilyen kínait majd az alkaromra akarok de az még odébb van :)

2012. márc. 17. 18:49
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezt a "szavat" még nem hallottam...
2012. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ez a helyes, nem a szót. olyan mint a havat és hót... de nem a nyelvtanozásra voltam kíváncsi
2012. márc. 17. 22:11
 14/19 anonim ***** válasza:

Love

Music

Just a dream.

Peace

2012. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Love

Forever and ever

Friend<3

2012. márc. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
love conquers all.
2012. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Dagón válasza:
Cut here
2012. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

a legfontosabb hogy illjen hozzád. sok embert ismerek aki úgy megy el tetováltatni hogy nem tudja előre hogy mit is akar. Általában ezek nem sikerülnek jól. Pl egy ismerősöm életében nem pókerezett nem érdekli az ilyesmi, mégis kártyalapokat és dobókockákat tetováltatott, hogy milyen jól néz ki. Persze azóta meg is bánta.


Az első tetkót meg amúgy sem kéne elrontani. Csak a mostani divat miatt. Mert kitudja, lehet hogy 20-30 év múlva olyan gázok lesznek mint a mostani Erzsi szívben és nyíllal átlőve szintű börtöntetoválások. Tehát a legfontosabb hogy tényleg legyen jelentése.


Szerintem nézz angol idézeteket és ha valamelyikben magadra ismersz, lehet vele játszadozni, vagy abból egy-egy szót kivenni. A legfontosabb hogy magadtól találd ki, mert nem hangzik olyan jól ha arra a kérdésre, hogy miért pont ezt a szót tetováltattad, azt kell mondanod, hogy "mert divatból akartam valamit a nyakamra és a gyakorikerdesek.hu-n ezt írták"

2012. márc. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, kiváltképp az utolsó! nem, egyáltalán nem azért fogok vmit tétoválni, mert itt azt mondták. csupán kíváncsi vagyok mások véleményére, de a döntő szó nyilván az enyém lesz :)

tervezek jövőre egy olyat is az alkaromra h: Where have you been all my life? mert mindig lesz olyan az életben akit szeretünk, és sajnáljuk h eddig nem ismerhettük. persze a személy változhat de szerintem az üzenetnek van hatása :)

2012. márc. 26. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!