Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik az a legolcsóbb márka...

Henny23 kérdése:

Melyik az a legolcsóbb márka és hol kapható, aminek a legélénkebbek a szemhéjfestékei?

Figyelt kérdés
Már "68" szemhéjfest/púdert (nem tudom ennyire nem értek hozzá, h van-e különbség) kaptam és egyikkel sem vagyok megelégedve, mert mindnek olyan halványak a színei. Igazából feketét keresek ami lehetőleg nem csillogós és ami nem szürke ha felkenem, hanem igazi mély fekete.
2012. márc. 18. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendelj Sleek palettát!

Itt az alján megtalálod, több féle választék van.


[link]


Én holnapra várom az enyémet. :) Rengeteg infót, tesztet, véleményt találsz róla a neten. Én még egyetlen alacsony árú ( 2400 ft egy paletta és 12 színt tartalmaz ) termékről nem olvastam ennyi jót, mint erről.


Nagyon pigemntált, tartós szemhéjfestéknek mondják. Alig várom. :)

2012. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kell alá szemhéjalapozó. Sokkal sokkal élénkebb lesz a színe, és a tartóssága is javulni fog. Ha egyenlőre félsz, hogy nem válik be, próbálj ki egy olcsóbb márkát (pl essence)!
2012. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miss Rose! Imádni fogod, One Euro Market üzletekben, Ázsia centerben, vagy a nyugati aluljáróban lehet kapni a szemfestékeit!
2012. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Sleek paletták a legjobbak a piacon, de megkockáztatom, hogy mivel világhírű, ezért külföldön is csak elismert véleményeket olvashatsz róla. Én nem próbálkoznék Essencével vagy ázsia centeres cuccuokkal, hisz a Sleek kifizetődőbb és még olcsóbb is, mint az Essence, hisz 12 extra pigmentált gyönyörű és egyedi színt kapsz ezen az árért. Én mondjuk a Coastal palettáimat is imádom, azok is nagyon pigmentáltak.
2012. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első palettám Coastal Scents volt és még mindig szuperjól bírja. Nagyon sűrűn használom és mégis olyan, mintha sose fogyna :-D Nekem nagyon jól pigmentált és tartós is. A barátnőmnek Sleek palettája van ő meg arra esküszik. Vannak a DM-ben is meg egyéb drogériákban is jó festékek, de vagy túl drágák, vagy az olcsóbbak nem olyan jók, mint pl. amiket a Makeup Plázában lehet venni és ott jobb és olcsóbb.


A Sleek-nek a legtöbb palettájában megtalálható az extra fekete karbon festék. Na erről még rosszat nem olvastam se itthon, se külföldi blogokban. A barátnőm a tanú rá, hogy tényleg ba zi fekete a feketéje és kvázi alig lehet lemosni.

2012. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olcsó húsnak híg a leve! A Sleek azért annyira nem olcsó és az profi termék, én is ajánlom. De ami drogériában olcsó és porzik az szerintem nem jó, hiába élénk a színe a dobozban, azt szinte kaparni kell és akkor is semmi.
2012. szept. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!