Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műanyag vagy szilikon fültágít...

Hegyijeti01 kérdése:

Műanyag vagy szilikon fültágítót tegyek a fülembe? Indoklást lécci írjatok

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Egyiket sem, mert - szerintem - undorító!!!
2012. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Ja, 22/L
2012. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

állítólag a szilikon a legjobb, mert azt könnyebb tisztítani és kevésbé váladékozik tőle a fül.

nekem annyira nem volt jó a műanyag, én a fémre "szavaznék".

2012. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Egyet értek az előttem szólóval, én is a fémre szavaznék. Viszont ha az szóba se jöhet akkor inkább a szilikon.
2012. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Műanyagot ne, az szerintem nem néz ki jól, főleg ha nagyon élénk színű (pl neonzöld). A szilikon sokkal jobban mutat, a fém meg pláne.
2012. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem most műanyag van a fülemben, semmi bajom nincs vele. Talán annyi, hogy a szilikont könnyebb tisztítani, mert csak kikapod, a műanyagot meg csavargatni kell (mondjuk abból is van olyan, mit nem kell csavargatni). Elvileg a szilikon jobb, mert abba nem büdösödik. Nekem volt az is, de ugyan olyan büdi volt egy idő után. Azért van most műanyag, mert abból jobbakat lehet kapni szerintem.
2012. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem fémet- mert az a legszebb. műanyagot ne, nekem az folyton össze-vissza tört.. kivettem a fülemből pár nap után hogy megtisztogassam és szanaszét volna törve. pedig nem vagyok egy vadállat, semmi durvát nem csináltam vele..csak benne volt a fülemben.
2012. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!