Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudom hogy maszk...

Honnan tudom hogy maszk hatású egy alapozó? Mit kell látni?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, de nem igazán tudom, hogy mit jelent, vagy hogyan lehet látni...


Sminkelősök segítsetek!!:)


2012. márc. 22. 00:02
 1/5 cze ***** válasza:
a maszk hatasú alapozó azt jelenti hogy a nagyakodon más színű a bőr, világosabb vagy sötétebb mint az arcod ,egy árnyalattal lehet sötétebb az alapozó mint a bőröd
2012. márc. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy hogy látszik hogy az arcodon van alapozó,nem is kis mértékben, és a nyakad színe is elüt. Nekem nem ilyen az alapozóm nemis kenek egy kilót,de én nyakamra is rakok bronzosítót,kivágott felsőnél dekoltázsra is.Így napbarnított hatás lesz.
2012. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolókkal! Mondjuk azt még hozzátenném, úgy is meg tudod figyelni a maszk hatást, ha közelről megnézed magad a tükörben. Ha nagyon látszik az alapozó, az már gond szerintem.

Én ajánlom neked a hab állagú alapozót, én azt használom; szépen fed, matt hatást ad és nem tűnik maszknak, ráadásul könnyű vele bánni. :)

2012. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Affinitone-om van, és szoktam vizslatni természetes fényben, de olyan kartávolságból már nem nagyon látszik, hogy van rajtam alapozó-eltekintve attól a ténytől, hogy közel nem ilyen egységes az arcbőröm alapozó nélkül-, de igazából azt nem tudom, hogy az a maszk hatás, ha látszik, hogy van alapozó a bőrön, vagy az, ha elüt, vagy az ha vakolat...?

Meg én mondjuk még azt sem tudom, hogy van-e egyáltalán olyan alapozó, ami felvitel után egyáltalán nem látszik, hanem tök természetes hatása van még közelről is.(mondjuk olyan 20-30 cm-ről)

2012. márc. 22. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:

lényeg hogy a bőrszínednek megfelelő alapozót vegyél,pl ha barnának akarsz tűnni akkor tegyél rá bronzosítót az arcodra.

Amúgy az Astor Skin Match-et pont erre találták ki hogy igazodjon a bőrődhöz,és ne látszodjón mégis fed. Én csak azt használom,nagyon szeretem.

2012. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!