Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fedőlakkot milyen márkából...

Fedőlakkot milyen márkából vegyek?

Figyelt kérdés
Tartós és lehetőleg minnél fényesebbet szeretnék...kaptam egy francia készletet a Top Coat márkából de nem tudom hol árulják viszont ennek a fedőlakja nagyon jó....melyik márkáé jó még, mert ez extra fényes volt....
2012. márc. 22. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az Essence márkát ajánlom. Zselés hatású fedőlakk a neve. Fekete üvegben van, 10ml-s. Nagyon szép fényt ad, és tényleg zselé hatása van, nekem nagyon bejön. 750 ft, nem a legolcsóbb, de nekem megéri. Csak arra kell figyelni, hogy 2 féle van. Top sealer, és base sealer. A top-ot kell venni, mert a másik franciához való. Egyszer véletlenül vettem azt, hát meg is szívtam vele. Színes lakkon nem akart száradni, és valamiért nagyon felbubisodott. Szóval top sealer (Y)

2012. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

itt rengeteg fedőlakkot találsz:

[link]

2012. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
énis essence ajánlom, most már vannak olyan fedőlakkjaik is hogy mindenféle hatást adnak a körömre. pl alap a piros aztán van egy arany árnyalatú fedőlakkjuk,rákened és olyan szép aranyos árnyalatot ad neki. Aztán partyra nagyon jó az új csillámos fedőlakkjuk(nagy csillámdarabokkal),hétköznapra azért nem jó mert 2 nap alatt lejön a csillámok miatt, és nehéz is lemosni ugyebár:) De nekemis eddig mindegyik fedőlakkjuk bevállt.
2012. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem is az essence a legjobb, és ha nem is használod el hamar, nem szárad be. rossmann-ban kapható, a legtöbb lakkjuk olyan 400-700 között van, sajnos nem tudom pontosan, mert leértékelésen vettem tizenhatot 250 forintért darabját, de az a legjobb.
2012. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első!

Hát kicsit félre vagy informálva..:D Nem csodálom, hogy nem jött be...ugyan is a base sealer alaplakk, nem pedig fedőlakk.

Viszont a fedőlakkok közül az az Esences a legjobb, a BTGN.:) Nekem 6. napja van körmömön a lakk kopás nélkül. Amit használtam az pedig az Essence 350 ft-s nude lakkja...:D Tehát szerintem magáért beszél, mert alapba ez a lakk kb 2-3 napot bírna.

Az ára pedig 800 forint talán.

2012. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!