Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol jobb meg tutibb a tetko?...

Hol jobb meg tutibb a tetko? a haton vagy a nyak alatt(a felkaron)?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Itt nem az a lényeg, hogy hol menő hanem, hogy te hol tudnád magadon elviselni. Nekem is tetszik, de én ezért nem csináltatok mert nem tudom magamon hol elképzelni.
2008. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Na meg ne felejtsük el, hogy 80 éves korodban is ott lesz ám. Persze van mód eltávolíttatni, ha akarod, de ha erre is gondolsz, akkor inkább sehová ne csináltass. Ja, és lehet munkahelyen nem tolerálják. Erre is gondolj.
2008. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés úgy hangzik, mint egy divat hóbort, nagymenő akarok lenni. Tehát nincs elképzelésed, de akarsz egyett és a legdivatosabbat, legmenőbbet, akkor ezt felejtsd el, mert ha mondjuk felnősz egyszer akkor talán megbánod. Szóval ha tényleg akarsz akkor oda ahova akarsz és amit akarsz.
2008. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Sztem ha divatból csinálná, inkább azt kérdezte volna, hogy hová tegye a testén, nem egy konkrét részt emelt volna ki. Én úgy értelmezem a kérdést, hogy hol mutat jobban? Szten lánynak a lapockán, mert a felkaron csúnya és vastagítja a kart. Srácoknál is jobb ha a háton van, mivel, ha úgy döntesz, hogy gyúrsz, akkor nőni fog a felkar. De ez csak az én véleményem. De először tényleg tisztázd le magadban, hogy jó lesz e ha 60-70-80 éves korodban is ott lesz, bár lehet akkor már rutin munka lesz a lézeres eltávolítás, de erre ugye nem lehet alapozni. Nekem a csípőmön van és sztem jó dolog. Nem bántam meg, és nem is fogom. Ez is én vagyok, akinek nem tetszik ne nézzen rám.
2008. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!