Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » For Your Beauty (Rossmannos)...

For Your Beauty (Rossmannos) vagy NYC szempilla göndörítő jobb? Próbáltátok valamelyiket?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem.A Rossmannost próbáltam, de van annál jobb. Én az Auchan sminkes részlegén vettem a mostanit, olcsóbb volt, mint a rossmannos és sokkal minőségibb. Azt félévig használtam, ezt kb. két éve. Nem tudom, lehet-e még kapni, de ha egyszer ez elhasználódik (eddig semmi baja) akkor tuti ilyet veszek megint. (A Rossmannos elhasználódott. A NYC-t nem próbáltam, de múltkor láttam, nem tűnt túl jónak.)
2012. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossmannosat használtam, de mivel amúgy is nagyon göndör a szempillám, nagy változást nem vettem észre, de tesóm barátnőjének nagyon jó volt.
2012. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából nekem is elég íveltek a szempilláim, de néha egy-két szál kiáll furán, amivel nem tudok mit kezdeni, erre kéne a szempilla göndörítő.
2012. márc. 24. 14:34
 4/7 anonim válasza:
Szia! én ma vettem NYC szempillagöndörítőt a Rossmannba és teljesen jó! nem bántam meg hogy megvettem :)
2012. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem E.L.F. szempillagöndörítőt. Ugyan olyan, amit a Douglass-ban árulnak, csak ez 395 forint volt :-) Teljesen jó, abszolút bevált.
2012. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Make Up Plázában lehet kapni ELF termékeket. Itt is van szempillagöndörítő a WEBSHOP menübe lépve az ESZKÖZÖK-ön belül. 395,- Ft és nagyon jó! Pótgumi is van hozzá.

w w w makeuplaza hu

Mellesleg az egyik kedvenc áruházam.

2012. szept. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ELF-et használok. Van hozzá pótgumi is. Olcsó és teljesen jó.
2012. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!