Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan érdemes elkezdenem a...

Hogyan érdemes elkezdenem a sminkelést? Miket használjak, és milyen színeket?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és szeretném elkezdeni a sminkelést.:)

Nagy,barna szemeim vannak,amelyek közelről inkább sárgászöldnek tűnnek.A bőröm színe inkább barnásabb,mint világos,gyakran pirulok ki.A hajam hátközépig érő,sötétbarna.

Azt hiszem elmondtam az alapdolgokat,várom a segítségeteket!:)


2009. jún. 14. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Első mindig az alapozó legyen. Én a folyékonyt ajánlom, de majd leteszteled, hogy neked melyik jó. (Alapozót mindig úgy vegyél, hogy ne legyen sötétebb a bőrszínednél.)


Aztán húzd ki a szemedet fekete ceruzával fönt a szempillatőben, majd az így kapott vonalon mennyél át tussal. Szerintem a legtöbb hangsúlyt a szemedre fektess, szóval húzd ki a pilláidat spirállal.



Enyhe szájfény, vagy ajakír, és már kész is. Esetleg korrektor, ha szükséged van rá.

2009. jún. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Esetleg tipp arra,hogy milyen színeket használjak szájfénynek,spirálnak,szemcerkának,szemhéjpúdernek?:)

2009. jún. 14. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Én szemhélypúdert nem használok, ráadásul jön a meleg, szóval neked sem ajánlom.


Szájfény rózsaszín, spirál fekete, ceruza fekete. 14 éves vagyok, én is ezeket használom. Szerintem nem kellenek rikító színek.

2009. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

http://www.youtube.com/watch?v=aLjTpNjEP_w

itt sok video van,ami lehet hogy a hasznodra válik.

Böngészgess ,de most igen elég meleg van nem kell anygon kifesteni magadat,Mivel 15 éves vagy szerintem nem kell neked alapozó HA a bőröd nem pattanásos.MErt az csak nem hagyja levegőzni a bőrt. Én 19 vagyok de nem használok alapozót.Csak ha fontos eseményre megyek.FŐleg ilyen melegben.Szóval egy klassz spirál is fel tudja dobni az összképet,Lehet színeset is kapni,akkor viszont a szemhéjadaat ne fesd ki mert az már sok.

[link]

Neten sok cikk van ezzel kapcsolatosan.

2009. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem barna szemhez kezdetnek nagyon szépek a bézs, barna,bronz árnyalatai. Ezekkel kísérletezhetsz, melyik szemfestési technika mutat szépen. Alapnak azért is jó mert természetes és kihívóbb sminket is tudsz vele készíteni. Innentől meg jöhetnek a színek, zöldek, lilák, barackszín, rózsaszínek... :)A zöld különösen szépen kiemeli a barna szemszínt. :)
2009. jún. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!