Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek melyik jön be jobban,...

Nektek melyik jön be jobban, Sütös barna szem, vagy csak szempilla spirál? (kép)

Figyelt kérdés

csak szempillaspirál: [link]


tudom rajta is van plusz smink, de nekem ha ki van festve, ennél sokkal erősebbek, feketébbek a szempilláim.


és a barna füstös szem: [link]

ezt se pontosan így szoktam csinálni, csak a szemem tövében, és mindent szolidan.



Inkább barna füstös szolidan, vagy inkább csak szempillaspirál? és az is szolid, de picit vadabb nekem, mint a képen


Kort és nemet is írjatok kérlek !



2012. márc. 25. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
20 vagyok és lány én a füstös szemhez is szoktam szempillaspirált bár én jobban szeretem a szürke füstös szemet! de ha szolíd smink híve vagy akkor a szempillaspirál a legfontosabb akkoris szerintem!
2012. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Buliba füstös,utcára sima. Panda maci szemek pedig nem nyerőek:)
2012. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

26/n vok, és szerintem mind a kettő játszik!:)

A füstös szemekben az a jó, hogy akármilyen színekkel el lehet készíteni, szolidabban, de erősebben is!:)

2012. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!