Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol szerezhetnék kék kontaklen...

Hol szerezhetnék kék kontaklencsét? Hol lehetne venni Budapesten? Ez mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Egy fiú ostálytársammal már kiskorom óta barátok vagyunk és szeretnék neki venni valamit szülinapjára, mert mondta hogy szeretné kipróbálni.

2012. márc. 27. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz tudni neki venni, ugyanis nem mindegy, hogy mekkora a lencse, illetve az egyén szemének a görbülete. Ehhez mindenképp orvossal kell konzultálni. Valamint nem egyszerű be-és kivenni, ehhez betanítás is kell. :) Egyébiránt optikákban kapható.
2012. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha csak színesít a kontaklencse? ahhoz nem kell orvos. Vagy mégis?
2012. márc. 27. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ezt nem olyan egyszerű venni mint mondjuk egy sálat, nekem többször is kellett mennem kontaklencse próbára mert még a lencse átmérője se volt jó. Illetve vannak, akiknek egyszerűen nem is bírja a szeme.

Amúgy bármlyeik optikában kapható, és jó borsos ára is van, úgy egy 10-est mindenképp számolj rá a színes lencsékre.

2012. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A pénz nem számít. Ha el kell menni ilyen vizsgálatra akkor érdemes más ajándék után nézni mert valami meglepetést akarok minden képpen.
2012. márc. 27. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet nem kell bele dioptria, de a görbületet, vagyis a méretet is csak az orvos tudja megmondani.

Első voltam. :)

2012. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszii.
2012. márc. 28. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!