Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek mi a véleménye a Max...

Kinek mi a véleménye a Max Factor szempillaspirálokról? Mik a tapasztalatok? Szeretnék venni, de nem tudom a 4 közül melyik dúsítana és hosszabbítana jobban.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. márc. 27. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem volt,sőt van is tele van még bent porosodik szekrényembe már több éve (hmm ki is kéne dobnom már). mivel annyira nem lett semmilyen tőle a szempillám hogy nuku. Ajándékba kaptam igaz,de ilyen semmitmondó szempillaspriál márkát mint a Max Factor soha nem használtam pedig nem egy olcsó spriál. Ha ilyen árat rá tudsz szánni én inkább ezt ajánlom:

[link]

(bourjois volume ultra black)


vagy még ez is nagyon jó:

[link]


Ha ezeket kipróbálod nem akarsz majd másik szempillaspriált legalábbis én így vagyok vele:) De te döntésed én csak leírtam a tapasztalaim innentől rádbízom:) Amúgy mindenki irigyli szempilláim és kérdezik hogy mű-e :P

L/20

2012. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A False Lash Effect szerintem nagyon jó, nekem az bevált :)
2012. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb,hogy spirálozás előtt mindenképp használj szempillagöndörítőt.Nekem 3x hosszabb tőle a pillám spirálozáskor:D
2012. márc. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a False Lash Effect Fusion van és imádom! Nagyon jó spirál. Egyik nap ez volt rajtam, csak simán 1 rétegben, vásároltam egy üzletben és az eladó megkérdezte, hogy igazi-e a szempillám. Mondtam, hogy az, erre leesett az álla. XD Jó, mondjuk alapból nem rövidek a pilláim, de ha ezzel kifestem felér a szemöldököm aljáig. Felvinni is könnyű, nem csomósodik, jól szét is választja őket.
2012. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
max factorból egyértelműen a false lash effect. Nagyon jó spirál nekem az eddigi legjobb.
2012. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A False Lash Effect szerintem is nagyon jó, a keféje kicsi és nagy szempillákhoz is tökéletes. :)
2012. márc. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

False Lash Effect Fusion.

Amióta ezt használom, folyton kérdezgetik, hogy igaziak-e a pilláim.

2012. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!