Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legtartósabb rúzs?

Melyik a legtartósabb rúzs?

Figyelt kérdés

Rúzst szeretnék venni, mert amiket eddig sikerült beszereznem, olyan fél órás tartással bírnak, az meg igencsak kevés :(

Nagyon drágát nem szerenék, DM-ben amik vannak, főleg azokra gondolok (Maybelline, Astor, Rimmel...), vagy avon, oriflame...

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. márc. 28. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Max factor lipfinity. De az drága.

Szerintem vegyél egy olcsót és javítsd mindig, mert az összes többi, akármilyen drága, kopik és fog.

2012. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
glamour napokra gyűjtök, szereztem dm-es 50%os kupont, azért vállalnék be drágábbat most :)
2012. márc. 28. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem az astorok elég jók. [link]

A maybelline-ek is: [link]

A rimmel kate-es rúzsai is jók: [link]


Az avonos rúzsok nagyon sz@rok, mind. Nem tartósak, minddel van valami bibi, a színük meg minden katalógusba "megváltozik"!


Én astorra vagy a kate-es rúzsokra szavaznék.

2012. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maxfactor a legjobb minosegu ruzs.A maybelline-nel a szajfeny es szempillaspiral tokeletes.
2012. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Avon, oriflame sz..r. Az artistry és a beautycycle még kaja után is fennmarad. Szuperek! Amway árulja.
2012. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!