Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért érzem magam mindig egy...

Miért érzem magam mindig egy szemétnek, miután kisminkelték az arcom, és megcsinálták a hajam?

Figyelt kérdés
Úgyérzem hogy ez meg mi? minek, annyira szánalmas erőlködés, sokan mondják hogy 'ez azért jó , mert ez kell a lelkednek, hogy jól érezd magad a bőrödben', na most nekem az elkészült művel sosincs bajom, csak úgy érzem hogy ez csalás, és ha én csak ilyen kamu módon tudok szép lenni, akkor az nem is igazi szépség, ráadásul megnézem a természetesen szép arcú embereket, magamhoz nézem, hozzájuk képest meg azt érzem magamról 'íme a roncs, aki próbál szép lenni, de úgyis látszik, hogy kamu az egész és sosem veheti fel a versenyt a valódi szép nőőkkel' így még rosszabb kedvem lesz. Amúgy mostanában elég igénytelenre vettem a figurát direkt nem nyúlok a hajamhoz, az arcomra se teszek semmit meg semmi, és ijesztően nézek az emberekre, láss csodát észre vesznek, igazából azt gondolom, nekem az a dolgom, hogy másokat magam elé engedjek, kiemeljem mások szépségét a rútságommal..Gyülölöm az egész kinézetemet
2012. márc. 29. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiány..igaz?:)


Két arca van mindig a nőnek..a természetes,sminkeletlen szépsége és a sminkelt szépsége.Attól,hogy valaki szépnek lásson,bármelyik arcod megteszi..ha pedig szeret,mindkettőt szeretni fogja.


Ám azt fogadd meg tőlem,hogy ne hagyd el magad..ebből lesznek a dagi,zsíros hajú,pattanásos lányok. Nem kell sminkelned magad,a hajadat sem kell fodrászoltatnod,csak mosd és ápold,hogy szép fényes legyen,korpa és zsírmentes..hidd el ,nem kell festetned,se vasalnod,se göndöríteni,hogy szép legyen.Smink sem kell,csak ápold az arcod,radírozd-tonizáld-hidratáld.


Jaaaaa..és felejtsd el ezt az önostorozást..légy büszke és vidám,sokat dob bárki kinézetén:)

2012. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!