Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a jobb szemhéjtus ezek...

Melyik a jobb szemhéjtus ezek közül?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik tust érdemes ezek közül megvenni?


Essence folyékony szemhéjtus

[link]

Miss Sporty Fabuolous Glam folyékony szemhéjtus

[link]

Miss Sporty Studio Lash szemhéjtus

[link]

S-he Stylezone Dip szemhéjtus

[link]


Ha árakat tudnátok mondani, azt is megköszönném.

Előre is köszi.


19/L


2012. márc. 31. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazandibol egyiksem...de ha valasztanom kellene akkor miss sporty folyekony Fabuolous Glam szemhejtus.A minosegi termekek dragabbak de sokkal tartosabbak.A Rimmelt ajanlom, en mar ket eve azt hasznalom csak es bevalt.Elotte vegig probaltam az osszeset.
2012. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első tusom lesz, még azt sem tudom jól fog-e állni, meg gyakorolnom is kell vele, ezért nem szeretnék drágábbat. Meg hát amúgy sem az én pénztárcámhoz szabják a minőségi termékek árát...sajnos. :)
2012. márc. 31. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen Essence-m van és imádom :D Könnyű kezelni, viszonylag tartós (azért nem 24 órás) és ha megvárod azt az 1-2 percet, amíg megszárad, akkor nem is kenődik szét:) Én a DM-ben vettem, 6 v. 700 forintért. Nekem nagyon bejött:)
2012. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagy részét próbáltam, nem jöttek be, viszont az essence tusfilce szerintem zseniális!

19L

2012. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az essence-től kiszáradt a szemhéjam,feszült és kivörösödött. Odaadtam bnőmnek és neki is ugyanez lett. De ez tusfilcestől volt :) De néha nemjó ám a drágább mondom akkor veszek 3000 ft-ért Astor-t hát egy kalap sz*r az is :) Én miss sporty fekete szemceruzát használok ,igen fekete és tartós és jól kifaragom és azzal húzom ki macskásra a szemem:) Jobb mint a tus szerintem..
2012. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én eddig szimpla Manhattan tust használtam, de nehezen bántam vele, és nagyon halvány is volt. Kipróbáltam az Avontól a professzionális szemhéjtust, ami tégelyes és tus ecsettel kell felvinni, senki sem hinné, de gyerekjáték felvinni, csodaszép finoman csillámló fekete, a tégely + ecset összesen 1500 Ft körül jön ki, de használom még az Avon-Super Shock gél állagú szemhéjtust (ceruza), ami pedig nagyon szép sötét fekete, és az is egy húzás, hozzáérsz a bőrödhöz vele, már kész is kb. Az 1200 Ft. Én eddig mindenből csak márkásabb dolgot vettem (Astor, L'Oreal, Maxfactor), de őszintén az Avonos dolgokban nem csalódtam, az előbbiekben már sokszor.
2012. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nyugodtan vegyél Essence-t sokan dícsérik. Viszont nem tudom ez a folyékony szemhéjtus milyen és a tégelyest használom. Kb 5-600 Ft plusz ecset hozzá, azt nem tudom. (Bár nekem van más ecsetem hozzá) Szuperul fel lehet vinni és tartós. Persze nem árt szemhéj alapozót tenni alá. (Ami viszont drága..legalábbis én márkásat találtam csak..Artdeco, tuti jó.)
2012. ápr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azóta megvettem az Essence-t. Nekem tetszik. Olyan sokszor úgy sem használom, de egyébként jó. Miss Sporty-t amúgy sem találtam sehol. :)


19/L

2012. ápr. 30. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!