Nagyon feltűnő. (? )

Figyelt kérdés

Amikor kifestem a szemem szempillaspirállal, akkor szinte teljesen úgy néznek ki, mintha műszempillám lenne... :/ Nem vagyok az a plázacica, szóval csak alkalomadtán sminkelem magam, és nem nagyon értek az ilyenekhez... Összeragadva nincsenek, mert "kifésülöm" őket, mégis néha zavar egy kicsit, hogy ilyen nagyok!

Mások azt mondták (akik megjegyezték!), hogy gyönyörű szemeim lesznek, ha ki vannak festve... amúgy kicsik a szemeim, és ezen viszont kicsit segít, hogy nagyobbnak tűnjenek. Törődjek vele, hogy miért ilyen nagyok, ne sminkeljek, vagy hagyjam a fenébe, és simán sminkeljem?? Hallottam, hogy sok nő ölni tudna a hosszú, dús pillákért! Előre is köszi! 16L


2012. ápr. 1. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
láttam már undorítóan nagy szempillákat, de az tényleg nagyon extra eset volt. ha nagyon zavar, akkor csak finoman használd a spirált, de én most hirtelen nem tudom elképzelni, hogy csúnya lenne. főleg, ha már többen mondták, hogy "gyönyörű". esetleg tegyél fel egy képet, ha nagyon nem vagy biztos magadban,de szerintem száz százalék, hogy szép.:)
2012. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
direkt azért festem, hogy bazi nagy pilláim legyenek, örülj, ha megdicsérik!! Ha meg kicsi a szemed, pláne fontos, hogy használj spirált
2012. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szemszíned? Lehet köze hozzá.
2012. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tegnap 18:48


pici, szinte már "világító" zöld

2012. ápr. 2. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!