Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok Monoron jó fodrász...

Hol találok Monoron jó fodrászt illetve kozmetikust? Kb mennyiért dolgoznak? De amugy is átlagban mennyiért csinál meg a kozmetikus egy alkalmi vagy hétköznapi sminket és mondjuk egy teljes testgyantázásnak az ára mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Elöre is köszönöm a válaszaitokat
2009. jún. 16. 10:10
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Elég régen tetted fel a kérdést, de azért szeretnék válaszolni! (:

A mostani (és a legjobb) fodrászom Polónyi Erika, és a Szélmalom utca 42-ben dolgozik.

Én nagyon szeretem, mert olcsó, és általában tökjó hangulat van ott, bár előfordult, hogy nagyon sokat kellett várnom. Árai: nekem a félhosszú hajam 2600 Ft.

A festésre az van írva, hogy 2400/db. Ezt nem igazán értem, hogy a darab mit jelent.


Kozmetikus: Polónyi Erikának van egy lánya, Polónyi Klaudia, és ő kozmetikus, és ott van közvetlen a fodrász mellett. Az árait nemtudom sajna, de ha elmész a fodrászhoz, akkor ott érdeklődhetsz.

Viszont az én kozmetikusomat tudom nagyon ajánlani.

A Pozsonyi lakótelepen ott a narancssárga házaknál dolgozik egy szalonban, és amúgy ott is van fodrászat, de ott nem voltam még.

Széled Edinához járok. Nagyon kedves, gyors, olcsó.

Én épp ma voltam gyantáztatni, és az egész lábat és fazont 2600 Ft-ért csinálta. Ha jól emlékszem, a többi árra, akkor a kar 800 körül van, a hónalj is.


Bocsi, hogy egy kicsit hosszú lett, de remélem tudtam segíteni. Ha valamelyikőjükhöz elmész, ha gondolod megírhatod a te véleményed is. (:

2010. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!