Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmöket szeretnék, na de...

Műkörmöket szeretnék, na de hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Menjek el körmöshöz megcsináltatni? Mi az a zselés köröm? Mennyibe is kerül, na meg meddig tart? Árt a körmömnek? Vagy csináljam otthon? Szóval légyszi segítsetek! *-*

2012. ápr. 4. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
oO google
2012. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A google igaz, hogy leírja a tényeket, de személyes véleményeket nem ad. Egyébként meg tudod, azért van ez az oldal, hogy kérdezhessenek az emberek (:
2012. ápr. 4. 21:28
 3/16 anonim ***** válasza:
vélemény? tényekre vagy kíváncsi,ember. menj el körmöshöz, zselés köröm-épített,zseléből van, vidéken már 3000ért is csinálnak, egyébként 5000től a csillagos ég. árt a körmödnek,mert elpuhul, otthon pedig nem tudod megcsinálni, ahhoz gyakorlás kell és sok kellék. ezt mind leírja neked a google is.
2012. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer rakattam fel műkörmöt. Tudom, hogy furcsa, de nagyon utáltam. Alig vártam, hogy le lehessen szedni. Ráadásul az alatta felsértett körömnek is hosszú idő kellett, míg teljesen rendbe jött. De ízlés dolga, nekem tényleg nagyon nem jött be. Ja, és most, mikor mindenki műkörömmel szaladgál, már én vagyok egyedi a sajátommal :D
2012. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

na látod, látod, te is tudsz erre válaszolni (:

köszi.

neked melyik tetszett jobban, már ha volt. Zselés vagy "sima"?

2012. ápr. 4. 21:32
 6/16 A kérdező kommentje:
nekem apró kis körmeim vannak és ezért szeretném őket szebbé tenni :/
2012. ápr. 4. 21:34
 7/16 anonim ***** válasza:
utána el fog gyengülni a körmöd és még annyi se lesz..marha kellemetlen érzés. ráadásul macerás dolog a műköröm-főleg ha még iskolába jársz,és mondjuk tesiórád van, stb.
2012. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem zselés volt, de nem tudtam vele rendesen fogni. Pld. aprópénzt felvenni :) + mint írtam, tönkre ment alatta a valódi körmöm. Egyébként egy rövid köröm is lehet szép, ha jól van ápolva. Műkörmös helyett inkább egy manikűröst keress fel első körben. Hátha ő is tud segíteni és még olcsóbb is. :D
2012. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak zselés köröm létezik, van porcelán is. Ma már alig van olyan körmös, aki tip-es technikát használ, az építéssel minden körömformát meg lehet csinálni, és szebb, mint a tipes.

Az nem igaz, hogy a műköröm tönkreteszi a saját körmödet. Max. a műkörmös. De ha kételkedsz benne, akkor csináltathatsz géllakkot is, azzal viszont nem lehet körmöt hosszabbítani, csak a saját körmödre kerül, és hetekig szép marad az is.

Otthon pedig még véletlenül se állj neki.

Ha jól el van készítve, akkor a következő töltésig (2-5 hétig, attól függően kinek milyen gyorsan nő a körme) nem lehet baja. Persze előfordulhatnak balesetek, akkor lehet, hogy letörik de ez nem mindennapos.

Egy körmös

2012. ápr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi (:
2012. ápr. 5. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!