Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Vichy dermablend elfedi az...

A Vichy dermablend elfedi az arcom kipirultságát? Hol vásárolhatom meg?

Figyelt kérdés
Ha sportolok nagyon piros leszek, vagy gyakran előfordul velem hogy eléggé elpirulok... és ez zavar, mert nem tudok így teljes életet élni :( megkeseríti a napjaimat :'( Mindig nagyon szomorú leszek, ha valaki ezt mondja: Már megint nagyon piros vagy!! - ha valamilyen termék nem segít, akkor nem is tudom mihez kezdjek :((( Kérlek segítsetek!!!!
2012. ápr. 8. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Rosaceás vagy, amit nagyon eltüntetni nem lehet, nézz utána milyen gyógynövényes pakolás enyhítheti a tüneteket.

Én is régebben hamar kipirultam, most is ha mozgok, meleg van, vagy hideg, vagy hidegből melegbe megyek. De engem nem zavar, mert elmúlik, csak érzékeny vékony a bőröm. Az erek nincsenek megszakadva az orrodnál? (ilyen apró hajszálerek)

2012. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincsenek. de engem igenis zavar és addig keresek, amíg nem találok valamit...
2012. ápr. 9. 11:16
 3/3 lili mili válasza:
A Vichy dermablend,igen elfedi a piros arcbort,nekem is ugyanilyen az arcom,es nagyon szenvedtem miatta,de a vichy nagyon jo probald ki nyugodtan kicsit draga de nagyon jo!!
2013. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!