Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tanuljak meg sminkelni?

Hogyan tanuljak meg sminkelni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A youtube-on rengeteg sminkkészítős videó van, ahol szóról-szóra elmagyarázzák, de ha van pénzed, akkor elmehetsz smink tanfolyamra is :)
2012. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Youtube videók sokat segítenek,és persze gyakorlat teszi a mestert.Otthon,amikor van időd neki kezdesz és gyakorolsz,próbálgatod a színeket.Esetleg megkérhetsz valakit a környezetedből,hogy segítsen,anyukádat,vagy barátnőt.

Engem 13éves koromban kezdett el érdekelni a smink,akkor suli után,vagy hétvégén amikor unatkoztam elővettem anyu sminkes cuccait és próbálgattam.(persze csak otthonra,ki nem mentem úgy sehova).Aztán videókat néztem,és fokozatosan megtanultam szépen sminkelni.Az alapozó+korrektor+púder használatát például anyukám tanította meg.Mostanra elég ügyesen megy,barátnőimet is szoktam kifesteni alkalmakkor.Minél többet gyakorlod,annál ügyesebben fog menni.Persze túlzásba akkor sem kell vinni,hétköznapokra csak alapozót és szempillaspirált használok.

Sok sikert hozzá!


16/L

2012. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!