Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Irány a gólyatábor, de a...

Irány a gólyatábor, de a sminket hogyan?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok,jövőre megyek középsuliba.Nyáron megyek gólyatáborba.Alapvetően nem szoktam minden nap halálra sminkelni magam,de hétköznapokon is használok alapozót,kis pirosítót,szemceruzát,és szempillaspirált.Nagyon kicsit zsíros csak a bőröm,és nagyon kevés pattanásom van csak.Az alapozót a szeplőim miatt kezdtem el használni,és,hogy eltüntessem őket,most már csak vékonyan használok alapozót,nem zavar ha látszanak,inkább a bőröm színének kiegyenlítésére használom.A gólyatábor viszont 'ottalvós' tábor,ahol le is kell mosnom este a sminket,és másnap újra ki kell sminkelnem magam(lehet,h addigra jó barna lesz az arcom ,és nem lesz rajta pattanás,és nyáron csak púdert fogok használni,de ha patis lesz az arcom akkor muszáj alapozót használnom)és az nem ciki ha felkelek,és megyek a fürdőbe hogy sminkeljek,nem fognak rám furán nézni,hogy én csak sminkben érzem jól magam,meg hogy mű vagyok,vagy ilyen idős korban más is fog alapozót használni?köszönöm!

2012. ápr. 10. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem el kell döntened, hogy a sminktelenség zavar-e, vagy az, hogy látják, sminkelsz. Gondolom, aki meglát sminkben, úgyis gondolja, hogy valahogy felkented.

Vagy nagyon korán felkelsz sminkelni vagy nem zavartatod magad.

2012. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hm... gólyatábor... :)

azt hiszem 2. napon már nem a smink fog érdekelni :D

tapasztalat...

2012. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is minden nap sminkelem magam, de gólyatáborban valahogy nem ez volt az első gondolatom.:DD Hidd el téged sem ez fog foglalkoztatni (bár ez még csak gimis tábor:))

22L

2012. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi annó versenyt tolongtunk a tükör előtt,mert minden csaj sminkelni akart. Nyugi, nem fogsz kilógni.
2012. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha egyébként ízlésesen használod a sminkcuccot (itt mennyiségre, minőségre, nem technikára gondolok) és nem parázol rá hogy úúútisteeeen, és lazán felteszed és kész, akkor nem lesz belőle baj :D, egyébként meg ha sminkben értzed jól magad, akkor abban érzed jól magad, amíg meg természetes marad, nem érdekes. Mondjuk engem annyi idősen még nem érdekelt annyira a smink, Középsuliban kezdtem el rendszeresen sminkelni, akkor is csak a szememet emeltem ki. De pl az egyetemi gólyatáborban meg aztán tényleg nem érdekelt senkit, ki hogy néz ki. Ha az esett jól, hogy fullsminkben rohangálsz, akkor azt, ha meg teljesen smink nélkül érezted jól magad, akkor azt kívánták az egészségedre :D


Amúgy meg valószínűleg más korrektort fog használni, de egyébként édesmindegy, hogy alapozóval vagy korrektorral tüntetnéd el az apró bőrhibákat.


Viszont egy jó tanács. Minél kevesebbszer kenj alapozót az arcodra, és minél kevesebbszer használj púdert, mert alapvetően nem tesz jót a bőrnek, eltömíti a pórusokat, akármilyen hiperszuper cuccot használsz, és akármilyen hiperszuper cuccal mosod le. Ha muszáj, akkor persze, ha úgy érzed jól magad, használd, de ne vidd túlzásba. Eléggé értek hozzá, nem beszélek a levegőbe. :D


Egyébként meg nem ciki, csak kezeld lazán, ne keríts feneket annak, hogy sminkelsz, de ne is bújkálj a sminkcuccal, mert az feltűnőbb. Ha ugyan azzal a természetességgel kezeled, mint azt, hogy vécére mész, nem lesz ciki :D


(egyébként én nagyon szeretek sminkelni,bár nem kezdtem olyan korán mint te, mondjuk az is igaz, hogy nem volt problémás a bőröm, de a szemem már úgy 16 éves korom óta erősen árnyékolva van, és szeretem a sötét rúzsokat is, mondjuk nekem nagyon fehér bőröm van és azok az árnyalatok szépen passzolnak hozzá :D De nem offolom szét a választ :D)

2012. ápr. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!