Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Douglas-ban lehet kapni...

Douglas-ban lehet kapni neszeszert? (kozmetikai táskát, smink táskát)

Figyelt kérdés
Nincs hozzám közel a Douglas, ezért ha tudnátok segíteni, azt megköszönném. Tegnap végigjártam egy pázát és sehol nem volt olyan, mint ami nekem kellett volna. Mind pici volt, alig fér el benne kb. 1 rúzs és szempillaspirál. De nekem olyan kell amit meg lehet azért pakolni. Már voltam DM-ben, Marionnaud-ban, Este Lauder-ben. Köszönöm a segítséget!

2012. ápr. 11. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Douglasban lehet kapni Women's Secretben is nézd meg, ők külön kollekcióval jönnek ki minden évszakban: kis sminkes szütyő ami elfér a taskádban, hatalmas sminkes táska amibe a világon minden belefér, amit az évek során felhalmoztál, stb. mindezek anyagban, színben, fazonban passzolnak egymáshoz és min 4 féle stílus kapható egy időben.
2012. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
wow, szuper! köszönöm szépen!
2012. ápr. 11. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Make Up Plaza-ban vettem szuper sminktáskát nagyon olcsón. Nézd meg szerintem ott is makeuplaza hu
2012. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a Makeuplázában vettem sminkes táskát. Nagyon szeretem. A fémet vettem, de nem a lekerekített változatot, hanem a Galaxyt. Nagyon elegáns és strapabíró. Ugyan ezt máshol 3x ennyiért lehet megvenni, vagyis ráadásul nem is ilyen jót, hanem kisebbet és szerintem nem ennyire szépet. A belseje is nagyon jó, harmónika nyílós.
2012. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!