Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol mennyire fáj egy tetoválás...

Ájron kérdése:

Hol mennyire fáj egy tetoválás elkészíttetése? Ilyenekre gondolok hogy pl alkar, felkar, lábszár, hát, stb.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenhol fáj, mindig, mindenkinek. Vannak helyek, ahol kevésbé, ahol több a hús, kevésbé csontos rész, ott kevésbé fáj, mint például lábfejen, tarkón, mellkason.

Amúgy egyéne válogatja, kinek, hol, mennyire fáj

2012. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a lapockámon van, szóval csak erről a részről tudok nyilatkozni. Nekem nem fájt elviselhetetlenül, nem volt vészes. Satírozásnál voltak pillanatok, mikor nagyon össze kellett szorítanom a fogam, de újra megcsináltatnám :)
2012. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Toncsi63 ***** válasza:
A legkevesebb idegvégződés az ember hátában van. Ezáltal az a testrész a legérzéketlenebb.
2012. ápr. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ahol finomabb a bőr ott fájdalmasabb, mint a kar és comb belső oldalán, nyakon (a tarkón kívül), arcon stb. De nem olyan szörnyű, mint sokan mondják. Persze,a fájdalomküszöbe mindenkinek más.
2012. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 15. 12:59
 6/9 A kérdező kommentje:
De persze jöhet még! :-D
2012. ápr. 15. 13:00
 7/9 anonim ***** válasza:

OFF

Az első válaszolónak üzenem, hogy egy balfax... kommentjében önmagának mond ellent.

ON

A kérdésre a válaszom:

mindenkinek más a tűréshatára.

Van aki meg akar halni a székben, én majdnem elaludtam.

Nem, nem azért, mert hős vagyok, hanem mert így sikerültem.

Sem egy achilles szakadás, sem egy érzéstelenítés nélküli gyökérkezelés nem külképp hatott meg...

szóval nem az a legnagyobb kérdés szerintem, hogy mennyire fáj... hanem hogy mit és hová tetetsz fel.

Jól gondold át. :)

2012. ápr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem bal felkar-mellkas-bal lapockán van nonfi.

Lapocka abszolút tűrhető volt,felkar minimálisan fájdalmas,de a mellkas az nagyon rossz volt.Volt rendesen fog összeszorítás :D

Nekem úgy tűnt fel,hogy pl felkaron megy a varrás,akkor egy idő után lezsibbad a kezem,és nem érzek szinte semmit,csak ha új részen kezd a mester.

2012. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem két tetoválásom van. Az első a derekamon- itt egyáltalán nem fájt. De a második!!! A lábfejem belső felére rakattam egy kb. 10 cm hosszú írást. Már a tetováló csaj is megmondta hogy fájni fog. Persze nem hittam neki :) De igaza lett. Itt tényleg nagyon érzékeny a bőr, és amikor csinálta csillagokat láttam.
2012. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!