Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ma már nem divat, ha egyszínű...

Ma már nem divat, ha egyszínű szemfestéket kenek a szemhéjamra?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak azt látom,hogy így bonyolítják meg úgy bonyolítják. A sima szép színeket már nem szokás magában magunkra kenni?


16L


2012. ápr. 13. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább ez csak sminkmodelleken látni én az utcán nem veszem észre ezt nagyon, Én mindig satírozós módszert szeretem a füstös szemeket,nekem az áll jól,nem érdekel mi a divat:))
2012. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha mondjuk az egész szemhéjadra egy színes szemhéjpúdert kensz, az tényleg nagyon csúnya...
2012. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele gond. Nyáron én is szoktam, vagy valami vidámabb színes cerkával húzom ki kicsit vastagabban, vagy egyszínű szemhéjpúdert használok, semmi árnyékolás meg semmi.:) Láttam ilyen sminkeket még anno a glamourban, (aztán kivágtam őket és most ott vannak a smink asztalomnál összegyűjtve), egyszerű és mutatós kis sminkek!:)
2012. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én mostanában inkább egy színt használok, sötétebb lilát és kéket, szerintem nagyon szép úgy, igaz elég erős smink
2012. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én az egész szemhéjamra földszínt festek fel, mert az csak minimálisan látszik
2012. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal,hogy mi a divat,úgy sminkelj,ahogy neked jól áll. Szerintem semmi baj,az egyszínű szemhéjpúderrel,én is ki szoktam magam úgy festeni,főleg,ha nincs időm kacifántos sminkre.
2012. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem, mert nagyon kevés időm van a sminkelésre reggelente, de szeretnék azért napközbe kinézni valahogy!:)
2012. ápr. 13. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Azon töprengem, hogy minek a hatására kezdtem el én is kombinálni a szineket, pedig anno én is csak egy szép szint használtam és kész :) Én az avonnak (van más gyártóktól is) az ilyen 4szinű szemfestékét használom, igy egyből jó szinkombinációt kapsz, nem kell rajta agyalnod, hogy mi mihez illik, és sok ilyen festék mellé még ötleteket is találsz, hogy melyik szint hova tedd fel a szemhélyadra... Pici gyakorlás, próbálkozás és gond nélkül 2perc alatt elkészited akár egy sietős reggelen :)
2012. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!