Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Táskás szemre milyen szemkörny...

Táskás szemre milyen szemkörnyékápolót vagy korrektort ajánlanátok? Lehetőleg ne legyen drága max 2000Ft

Figyelt kérdés
Maybelline-nek és a Miss sporty-nak van-e szemkörnyékápolója?
2012. ápr. 13. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom mennyibe kerül, de amik érnek valamit, azok ennyinél kezdődnek. Nem vok benne biztos de vagy 2200, vagy 2700 ha jól emlékszem.. de nem biztos.. Szóval nem 4500 Ft


Meg a 2 kanál a fagyasztóba, reggel pedig a szemre trükk is jó ellene...:)

2012. ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia :) Köszi szépen a válaszod :)) már gondolkodtam rajta hogy beszerzek egy ilyen szemkörnékápolót,csak remélem majd be is válik ..

És aza kanalas tippet azt elmagyaráznád pontosabban hogy azt hogy kell? :$ táskás szemre az jo lenne?

2012. ápr. 14. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy írtam!:) 2 kanalat beraksz reggel a fagyasztóba pár percre (de ha feledékeny vagy reggelente, akkor este is jó!:) az jól lehül, és utána egyet-egyet ráraksz a szemedre.Ez fél perc-perc. Összehúzza, kisimítja, felfrissíti a szemkörüli bőrt, táska, karika volt nincs!:)
2012. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fú ezt muszály kipróbálnom :) nagyon szépen köszönöm :)
2012. ápr. 14. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!